Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában adnak visszajelzést...

Óvodában adnak visszajelzést vagy “értékelést” a gyerek fejlôdésérôl?

Figyelt kérdés

Kezdô ovis anyuka vagyok.

Szóval adnak róla jellemzést idôvel, hogy miben fejlôdött, mik az erôsségei, mit kell fejleszteni?



2020. szept. 16. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk negyed éves értékelés van, amikor négyszem közt megbeszélheted az óvónővel ezeket a dolgokat. Úgy mondják fogadóóra. De ezt nem mondták el nektek?
2020. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülőin szoktak egy füzetet a kezünkbe nyomni, hogy írjuk alá. Pont ezzel a céllal készült.
2020. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem mindenhol van így amit az első írt. Nálunk szinte semmi ilyesmi nem volt.

Kötelesek elvileg fejlődés naplót vezetni a gyerekről de az nálunk két mondat volt.

Max reggelente amikor vittem a gyereket tudtam 1-2 néha kérdezni, de sokszor csak annyit mondanak h minden rendben volt.

Sajnos az a tapasztalatom h közel 30 fős csoportlétszámnál azokról, akik nem lógnak ki nagyon a sorból (tehát kevésbé emlékezetes a viselkedésük az óvónőknek), alig tudnak valamit mondani.

2020. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt hittem ez mindenhol így van, nálunk egy egész oldalnyit ír az óvónő a gyerekekről. Első voltam.
2020. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nálunk nem volt szó errôl, nyilván ezért kérdezem.


Nyár közepén volt egy szülôi a kezdésrôl, ennyi.

Most megnégnéztem, a honlapon fent van a szülôi és a fogadó óra rendje, de még nem mondták, hogy egyéni vagy csoportos és hogy mirôl lesz szó...

2020. szept. 16. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
4 év alatt 2x volt valami hasonló
2020. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Van, de mintha nem is lenne. Állítások vannak 5 oldalon keresztül felsorolva, az óvónő meg osztályozza. És az iskolaérett az ötös, szóval a kiscsoportosok hármasnál jobbat nem kaphattak. Mondtam is az óvónőnek, hogy ez annyira hasznos, mint bikán a csöcs.
2020. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk évente 2x van fogadóóra, akkor mutatják meg ezeket az értékeléseket.
2020. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!