Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában dajkakent mukorom?

Óvodában dajkakent mukorom?

Figyelt kérdés
sziasztok, most tanulok azért hogy dajka lehessek, es olvastam, hogy festeni nem szabad a kormot es apoltnak kell lennie, viszont ha dajkakent dolgozom, megengedett a natur/francia mukorom? semmi csicsas vagy gyöngyös korom nem lenne. ez elfogadható? (termeszetesen nem 5cmes karmokra gondolok, kicsi lenne, meg az ujjam elejeig sem erne)
2020. szept. 26. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szia, hagyjuk már ezeket az előírásokat. Lehet, hogy a 80-as években Mari néni fehér köpenyben meg klumpában, festetlen arccal és rövid göndör hajjal volt A Dajka, de ma már fiatal, csinos lányok vannak sok helyen. Nálunk van tetovált, van lila, felnyírt hajú, műkörme pedig már szinte mindenkinek van.
2020. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Hehe, első most leírtad az én régi dajkanénimet, bár az ő neve Erzsike néni volt.
2020. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

2.


Nekem Böbe nénim volt 🤓

Szintén a leírt változat.



Az olyan festett körömért sem fognak szólni, ami nem karom.. nyilván lehet ez mű is.


Amire figyelni kell, hogy ha nem is látszik, alatta sok baci egyéb megmarad


/ tapsztalat.. kitenyésztettük laborban a rövidkörmös és hosszúkörmös festett nem festett lenyomatokat kézmosás előtt, után.. majd szabályos késmosás után is ... /

2020. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Higiéniai okokból tálalták ki ezeket a szabályokat.

A hupilila haj nem különb, mintha feketére festenéd.

De a köröm sok mindent elárul az ember higiéniai állapotáról (dohányzás, piszok alatta stb.)


Mielőtt lepontoznátok, nem én találtam ki a szabályokat csak leírtam a miértjét. 😊

2020. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan lehet. Mindenkinek van, dajka vagyok.
2020. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk tilos, bár nem tudom ez mennyire szabályos, mármint hogy megszabják hogy nem lehet. Irtó botrány volt belőle a minap az ovinkba, mert az egyik dadusnak hosszú karma volt.
2020. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is Erzsi nénim volt és pont igy nézett ki ahogy az első leirta😅
2020. szept. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Leírhatják


Nekem Hoteles munkaszerződésben is benne volt.

Az is, hogy milyen harisnyám lehet / ruhát adtak/, hogy milyen cipőt, hogy nem viselhetek díszt, az összegogott hajamban, és habár lehet műköröm, de az x hosszú és francia, vagy világos színű lehet

🤷🏻‍♀️

2020. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet dísz a hajadban? Bocs az offért.
2020. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is bocs


Nem lehet...

...magánemberként mindig virágot viselek a félretűzött, feltűzött vagy balerinakontyba fogott hajamban. Általában a ruhámmal harmonizáló színben.... így az egyenruhához és a munkahelyem színeihez idomuló csatot tettem.

Kamerán látta a tulaj és lesuólt telefonon, hogy nem lehet, mert egyedi 🤨

Jah és csak karikagyűrű és 1 diszkrét nyaklánc -ami nem divatékszer lehet 😩


Vicces



Szóval kiköthetik, habár nem szokták

2020. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!