Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos gyermeket elenged...

Kiscsoportos gyermeket elengedtek az ovis kirándulásra?

Figyelt kérdés
A lányom vegyes csoportba jár. 14-en vannak, ebből 4-en kicsik, akik ősszel kezdték az ovit. A héten mennek az állatkertbe (Budapest), sajnos szülő nem mehet velük. Félek, hogy nehogy valami baj legyen.
máj. 13. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem annó lényegében kötelező volt elmennem a kicsivel, de simán elengedtem volna egyedül is, ha a nénik vállalják.

A néniket és a saját gyerekeimet is ismertem, és megbíztam bennük.

máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
86%
Már megint, ez a esőtől is óvjuk a gyereket. Nyugi. Vannak ott óvónők, akik vigyáznak rájuk, ez a munkájuk. Én elengedném. :)
máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, elengedtem. Egy állatfarmra mentek busszal, szülő nem ment. Nem vegyes, hanem tiszta kiscsoport.
máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, ha aggódsz. Én megértem, mert az én fiam elég deviáns, így én is féltem, hogy mi lesz vele. De úgy oldották meg, hogy ment még a konyhás néni is, az SZM-tagok is. Így egy felnőttre jutott 3 gyerek, és meg lett nekik mondva, hogy el nem mozdul az adott felnőtt mellől. 3 gyerekre már csak tudnak vigyázni/fő. Igazából soha semmi gond nem volt velük.

Ha 30 főre megy egy óvónő, akkor valószínűleg én nem engedném. De azért óvodában nem így szoktak menni a dolgok.

máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk minden gyereket elengednek. Szintén vegyes csoport. Fiam is ment kiscsoportosan. Minden rendben volt, egy pisi balesetet leszámítva.😃
máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk mehettek a kicsik a kirándulásra,csak középső csoporttól.
máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
6 vagyok. Javítom. NEM mehettek a kicsik.
máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen,nalunk sem viszik. 20 fiu :D 8 lany. Kicsik. Meg is orulnenek de en sem engednem szivesen. A kornyeken setalnak.
máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is csak középső csoporttól viszik őket kirándulni. Én nem engedném a 3 éves gyerekemet vegyes csoporttal. Még ha csak a kicsik mennének talán, de ahol már 6 évesek is vannak, nagyon széthúz a társaság, hiába vannak ott az óvónők. Ráadásul messzire, egy zsúfolt, nagy állatkertbe semmiképpen sem. Mi rendszeresen járunk a családdal kirándulni,de az más, mert csak mi vagyunk, és nem kell még 20 gyerekre figyelni. A kicsik amúgy sem nagyon bírják az ilyen nagy kirándulásokat, hamar elfáradnak, nyűgösek lesznek. Max ha én is mehetnék, akkor engedném.
máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk sem viszik a kiscsoportot, nem hiába, de ebben a korban nem is engedném még. Egy bolt egyenes szakaszán képes elveszni, és az óvónénije nevét se tudja még...

A másik gyerekem középső csoportos, hamarosan mennek is kirándulni, na őt már elengedem.

Lehet lepontozni engem is, de ez nem széltől is óvás. Szülő pedig nem mehet nálunk.

máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!