Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Karácsonyra adsz valamit az...

Karácsonyra adsz valamit az óvónőknek,dadusnak ha igen mit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Semmit, nem szoktam nyalni.
2020. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem a nyalásra gondoltam
2020. dec. 16. 07:36
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Mi szoktunk. Tanító vagyok, próbálok kreatív lenni. Szóval valami kézzel készített ajándékot szoktunk készíteni a gyerekeimmel az óvónőknek. Gyakran azt, amit aztán a suliban is megcsinálok a gyerekkel. Azért nem veszek ajándékot, mert a gyerekeimnek ez nagyobb élmény, egyáltalán nem kerül kevesebbe, mint valami kis ajándéktárgy.
2020. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Édességet, kávét. Nem kreatív, az biztos. De nem is a kukában köt ki. Aranyosak ezek a gyerek által készített akármik, de kérdezem én a tanitot: te hova teszed őket? Van mondjuk 30 gyerek az osztályodban, 20tol kapsz valami izét. Hova teszed? Mert kizártnak tartom, hogy a saját gyereked által készített akármi helyett a másik 20 lényegében idegen gyerek akármilyét teszed az asztalra. Na és az ünnep után mi lesz velük?
2020. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Külön nem, az szmk-s anyu vesz csoportpénzből valami ajándékot.
2020. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2020. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Karácsonyra mi sem szoktunk. Év végén adtunk kiscsoportban. Középsőben nem kaptak, mert a karantén miatt márciustól itthon volt és csak azért nem mentünk be.

Majd év végén kapnak megint, mert szeret a gyerekem oviba járni és tényleg sok kreatív dolgot csinálnak. Ha nem lennék elégedett, akkor nem vinnénk.

2020. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sosem, jó persze, középsős csak, de most olyan óvónője van szeptembertől, aki rengeteget fejleszti és odafigyel a kisfiamra. Tényleg miatta imád oviba járni a gyerkőc, imádják egymást így valami apróságot, ami fogyasztható,nem porfogó, visz neki a gyerkőc pénteken. Meg akkor a dadusnak is aki fiatal lány és szintén nagyon aranyos.
2020. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Tavaly egy doboz bonbont vettem az alsós tanárnőnknek.
2020. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Azt egy szóval sem mondtam, hogy nem használható tárgyakat készítünk (gyertyatartó, könyvjelző, szalvétatartó, stb...)

20 gyerektől meg főleg nem kapok ilyet, szóval amit úgy készítenek kézzel arra tényleg vigyázok, sokkal személyesebb.

2020. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!