Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szóvá tennéd e az óvónőknek 4...

Szóvá tennéd e az óvónőknek 4 nap elteltével hogy miért kellett úgy megmosdatni hideg vízzel a gyereket hogy majdnem az egész pólója vizes lett?

Figyelt kérdés

Mostanában amúgy se szeret fiam járni, de csütörtökön azzal hívnak hogy másfél órája sír nem tudják megvigasztalni. Szüleim mentek érte, tisztára bedagadva a szeme szája a sírástól és a pólója tiszta víz volt, ült az ajtóba egy széken. Azt mondta az óvónéni lecsapta hideg vízzel.

Sose csinált még ilyet és nem is egy sírós fajta. Lehet kérni fogadóórát vagy valamit az oviba? Reggel nem tudok velük beszélgetni délután meg minden oké és adják ki, nagyon nem tudok kérdezni.


2021. jan. 15. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én azért ezt szóvá tenném neki. Tél van, meg is fázhatott volna, de még nyáron se öntse nyakon hideg vízzel. Nyilván oka volt a sírásnak, amire nem ez a megoldás. Ha meg már ezt csinálja, legalább adjon rá száraz felsőt. Mennyi idióta van... és utána így vigye az enber nyugodt szívvel vissza a gyerekét..
2021. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondolom ez nem megoldás, de ha már így történt át öltöztethette volna. Ma már nem ment és csütörtökön is ahogy telefonáltak már mentek is érte. Utána semmi baja nem volt, tehát nem azért sírt mert beteg lenne. Amúgy se szereti ha mossuk az arcát főleg nem hideg vízzel, még sose mosdattam meg így mint ahogy az oviba csinálták. Van más fajta nyugtatás is, ezért szeretnék rákérdezni hogy ez most mi volt.
2021. jan. 15. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem százas az óvónő, hogy hagyta vizes göncben a gyereket! Én azért jelezném neki, hogy ha legközelebb is csak ezt a nevelési módszert tudja alkalmazni, legalább ne hagyja benne megfagyni a gyereket...
2021. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én megkérdezném tőle, hogy mi történt. Nem biztos, hogy úgy volt, ahogy a gyerek meséli.
2021. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom nem kell mindig a gyereknek hinni mert sok mindent csak kitalálnak, de azt tudni kell ha már otthon is véletlen vizes lesz a felső vagy a nadrág már veszi le és vesz fel helyette másikat. Vagy leeeszi véletlen.
2021. jan. 15. 14:04
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
88%

Én többet nem engedném az óvónőt a közelébe, ha ez fegyelmezésből történt. Óvónő ne fegyelmezzen fizikai módszerrel (nyilván azt leszámítva, hogy veszélyes helyzetben megfogja), ha meg ennyire gáz a gyerekem, hogy csak így boldogult vele, akkor még aznap ő tájékoztasson.

Ha meg nem vette észre hogy valamitől vizes a gyerek és szétbőgött fejjel kucorog egyedül, akkor ugyanez pepitában.

2021. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát márpedig de, szerintem igenis a gyereknek kell hinni. Főleg ebben az esetben, elég egyértelmű a helyzet. Én szólnék.
2021. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszélnék az óvónővel.

Nálunk is kiszokták küldeni a gyereket a mosdóba arcotmosni ha nyugtathatatlanul hisztizik.

De nem lelocsolják vízzel, vagy lefogják és a víz alá nyomják stb... Azért ez nagy különbség!

Elképzelhető h magát pocsolta.

De átkellett volna akkor is öltöztetni őt

2021. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!