Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Érdemes így oviba adni a...

Érdemes így oviba adni a gyereket?

Figyelt kérdés

Pisi szempontjából balesetmentes.Éjjel, nappal.Viszont kaka terén nem hajlandó bilibe,se wc-be csak pelenkába.Emellett ha megzavarják napokig nem tud székelni.

Az ovi nagyon kellene neki, társaság szempontjából.Viszont ez a kakás dolog kissé zavar, mert nem akarom hogy aztán meg hetekig tartogassa.


2021. jan. 19. 13:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
3 éves elmúlt.
2021. jan. 19. 13:12
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez ovitól is függ. Nálunk csak szobatisztán veszik be
2021. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még tanítgassátok, és utána menjen. Tényleg általában be sem veszik.
2021. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálunk is.De most utoljára ,már azt mondták hogy mégse akkora baj, mert kaka az napjában csak egyszer van.De nála ez lehet reggel,este,éjjel vagy akármikor napközben.Ha ráültetem a bilire mikor észreveszem, hogy akció készülődik meg simán 4-5 napig is visszatartja és utána meg csak a szenvedés van.
2021. jan. 19. 13:24
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Adni? Szeptemberben szokát, január van
2021. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem fog az oviban kakálni, főleg ha ilyen jól vissza tudja tartani, én vinném, valószínűleg az ovis wc-ben bele is kakálna ha mégis ott jön rá.
2021. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ovi első hónapjában visszajott a pelus mert gyenge lábakon állt még a szobatisztaság nyáron és a kezdés annyira megzavarta, ovi előtt sírt heti többször, hogy ne menjünk. Aztán csak rosszabb lett, fél nap volt rajt pelus fél nap nem, mert levették róla, naponta volt baleset bent, össze volt zavarodva, szorulásra levolacot kapott már rendszeresen, az óvónők sürgették, én nem tudtam mit tegyek, dolgoztam, már bölcsibe is járt előtte évben. Januárban el is küldtek gyerekpszichologushoz, aki azt mondta legyünk türelmesek. Márciusban 2 hétig otthon volt betegség miatt, majd jött a karantén és gyönyörűen leszokott róla, kb egyik napról a másikra, teljes éjjel nappali és kaki pisi szobatisztaság.

Szóval Ha megérnek rá, akkor egy nap alatt képesek letenni. Nálunk az ovi bevette, kellemetlen volt akkor, de semmi probléma nincs azóta, gördülékenyen megy minden.

2021. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Én nem adnám, ha meg tudod oldani, hogy otthon legyél vele.


Kicsit más, de érdekes, hogy sok szülő iskolaéretlennek tartja a gyerekét pitiáner dolog miatt, de az kevesekben merül fel, hogy esetleg még óvodaéretlen a gyereke.

2021. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, a pelust ők kérték, hogy tegyük rá, mert délelőtt nincs mód ezzel foglalkozni, majd 10 órától levették, amikor több segítségük volt.
2021. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez teljesen ovi függô!

Egyèbkènt ha kèri magàtól a pelenkàt kakihoz akkor attól ô mèg szobatisztànak szàmít mert a lènyeg az inger felismerèse ès hogy kvàzi nem bugyiba megy. Sok 3 èvesnèl van mèg ez. Ovi függô hogy ràadjàk e vagy inkàbb àtöltöztetik ha van valami.

Èn kislànyomnàl ugyanez van de ô mèg bölcsis. Sose kèrte mèg a pelust bent inkàbb haza hozza .

2021. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!