Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 gyerekes anyukák hogy...

3 gyerekes anyukák hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból feltett kèrdès. Egy 3 gyerekes anyuka, akinek nincs arra lehetősège ,hogy kocsiba pattanjon,hogy oldja meg hogy a gyereket elvigye óvodába? A mèg nem óvodaköteles kèt másik mellett. Milyen megoldások lèteznek , hogy ne izzadjon le az ember 3x mire hazaèr az óviból. (Már ha van ilyen..)

Egy pár hónapos babáról van szó , egy kèt èvesről ès egy 5 èvesről.

Köszönöm előre is a válaszokat



2021. febr. 3. 05:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Autó nelkul biztos nem vállaknék 3mat. Ez kínszenvedés. Bocs
2021. febr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

A lányom csoporttársa úgy jár helyijárattal + pár perc sétával, hogy a nagy és a 2 év körüli fogja az anyja kezét, a picit pedig anyukára van kötve csatos hurciban.


De láttam már babakocsiban a pici, testvér fellépőn a középső és sétálva a nagyobbacska (gondolom ők nem buszoznak)

2021. febr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs segítség, akkor csak neked kell csinálni.


Lehetőségek erre:

-a kicsit hordozod, a középsőt babakocsiba teszed, a nagy sétál.


-a kicsit teszed babakocsiba, a középső testvér fellépőn utazik, a nagy sétál.


- testvér babakocsi a két kisebbnek. Nagy sétál vagy fellépőn utazik.


-kicsit hordozod, a másik kettőt kézen fogva mentek

2021. febr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Babakocsi, bicikli, busz. Illetve bakfiets, bár ezt nem tudom Magyarorszagon lehet e kapni: egy bicikli egy nagy "dobozzal", amiben akár 6 gyereket is lehet szállítani.
2021. febr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Autóra nincs pénz de gyerekre van?😂
2021. febr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

5!


Mert az autó csak pénzkérdés? Nekem pl nincs. Nem pénzem, autóm. Sőt, a környezeteben se sokaknak van. Nem a pénz miatt. Itt nagyon jó a tömegközlekedés, azt használják az emberek nagyobb távolságokra , kisebbekre meg ott a bicikli.

2021. febr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
5 percre van tőlünk az ovi, nem probléma akárhány gyerekkel eljutni. Ha lenne autónk se ülnék ilyen távra bele. Több idő beültetni a gyerekeket illetve a parkolókeresés se kutya.
2021. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Egy gyerekkel csak kerékpárt használtam. 5 perc alatt ott voltunk az ovinál további 5 perc volt onnan a munkahely.

Most 4 hónapos a kicsi így a kerékpár kilőve. Nem akarok korán reggel a mínuszokban elsétálni vele a sulihoz meg mondjuk szakadó esőben sem így kihasználom az autó előnyeit.

Van egy volt ovis csoporttarsunk akik minden nap vonattal járnak be a tanyavilagbol. Na nem szívesen lennék a helyében. 1 sulis, 1 ovis,1 bolcsis. A legkisebbet babakocsival viszi. Ilyen időkben csupa sarak szoktam lenni mire be érnek a városba. Volt olyan hogy a rossz út miatt mire oda értek a vonathoz a babakocsi kereke kitört.

Nekem régi vágyam tanyán lakni (van de az csak hobbinak jó) de vannak azok a szituációk amikor igenis kell az autó.

2021. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Bebit hordozom, masik ketto fogja a kezem, suli 3percre, napkozi 10p seta.
2021. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Babakocsi+testvérfellépő

Nekünk nagyon jó volt...azóta már nagyok:)

2021. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!