Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló apukák, anyukák...

Egyedülálló apukák, anyukák hogy oldjátok meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

2 hete maradtam egyedül a 2, 3 év alatti gyerekemmel.

Itthonról dolgoztam, de mostmár be is kellene járnom a céghez, közben a válás, gyermekelhelyezési per, gyerkőcök, háztartás, minden. A kicsi még nem ovis és 11 hónaposan bölcsibe sem szeretném adni.

Főleg egyedülálló apák véleménye érdekelne, de bármilyen tanácsot elfogadok.



2017. márc. 11. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Hát én nő vagyok és a kezdettől egyedül voltam. A gyerek két esén ment bölcsibe, en meg dolgozni. A háztartás nem okozott gondot.

Tulajdonképpen mi a kérdésed?

2017. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Elsősorban az érdekelne, hogy aki dolgozik, az hogy oldja meg. Szerencsére tudok sokat itthonról dolgozni,de nem egyszerű. Meg ha be kell mennem a céghez, megbeszélésem van, akkor azért necces egy 11 hónapossal.

2 éves kora előtt én sem szeretném bölcsibe adni.

2017. márc. 11. 09:17
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Barátnőm családi és egyéb segítséggel.szinte soha nem végzett mire bezárt a bölcsi, ovi, iskola.mindig más ment a gyerekekért.

Az ovis gyermeke anyáknapján én "helyettesítettem". Agyon könnyeztem magam..

2017. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor egy bébiszitterre van szükséged arra az időre, amikor megbeszélésre kell menned. Ne akkor kezdj keresni, amikor már szükséges, én a helyedben már most neki látnék. A nagyobb gyerek ovis társainak szülei között is talán van valaki, aki szóba jöhet
2017. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*a gyermekeknek nagy öröm és meglepetés volt, ha anya ment értük..
2017. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az anyai ági nagymama lakik a legközelebb. Nem tudom, ha nem a lánya kapja a gyerekeket akkor mennyire hangolja ellenem őket, ha ő vigyázna rá.

Nincs valami babysitter kereső oldal?

2017. márc. 11. 09:28
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Tobb millio egyedulallo anya van, es megoldjak, ugyhogy egy ferfinek is meg kellene.

Babyszitter, csaladi napkozi, rokon.

2017. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen a környezetemben is rengeteg egyedülálló anya van, de ott apuka besegít vagy a rokonok amikor már bölcsibe, oviba jártak.

De átlagosan 2-3 éves korig otthon voltak a gyerekkel. Én ezt sajnos nem tehetem meg.

2017. márc. 11. 09:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozni fogsz, akkor a gyereket bölcsibe kell adni, vagy meg kell oldani máshogy a felügyeletét. Nyilván lehet napi 1-2 órát dolgozni gyerek mellett is, amíg alszik, de az nem működik, hogy te otthon dolgozol egész nap (vagy akár csak 4-5 órát), a gyerek meg egyedül kolbászol a lakásban.
2017. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
11 hónaposan bölcsibe??
2017. márc. 11. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!