Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis, bölcsis gyerek mellett...

Anett80 kérdése:

Ovis, bölcsis gyerek mellett ti hogyan és hol tudtok dolgozni, ha a férjetek nem tud segíteni hozni-vinni a gyereket? Akinek nincsen segítsége, hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

Eddig 15 állásinterjún voltam,ma délelőtt volt a 16. és nagyon el vagyok keseredve, mert egyiket sem tudtam elvállalni a munkaidő beosztás miatt,pedig felvettek volna.


Én csak akkor tudok dolgozni amikor a gyerek óvodában van, reggel 7 és du 5 között.

A férjem kamionos,így semmit sem tud segíteni. Hétfőn ment dolgozni és 2 hét múlva jön haza, teljesen rám hárul a feladat hogy óvodába hordjam a gyereket (5 éves a fiam).


Otthon folyamatosan azt hallom, hogy keress munkát 8 és 4 között,azzal ne foglalkozz, ami 2 műszakos (a szüleim is ezerszer elmondták már), csakhogy 8-tól 4-ig tartó munka nagyon kevés van, ritka mint a fehér holló, pedig Budapesten lakom, a belvárosban.

Már egy éve keresek állást és teljes sikertelenül. A gyerek miatt eddig 16 felkínált állás lehetőséget kellett visszautasítani,mert mindegyik 2 műszakos volt, a hétvégén is dolgozni kellett volna.


A nagyszülők elég lerobbant állapotban vannak, nem tudnak segíteni, anyám 2 éve elesett és úgy eltörte a bokáját, hogy azóta alig tud menni. Ha beteg a gyerek, vállalja hogy otthon ápolja de azt nem, hogy az óvodába hozza-vigye.


Már ötletem sincs, hol keressek munkát,ahol a munkaidő 8 és 4 között van. A legjobb egy 6 órás részmunkaidős munka lenne,hogy ne itthon bámuljam a 4 falat amíg a gyerek óvodában van. A pénz is fontos szempont, hogy saját keresetem legyen.



2021. febr. 15. 12:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
56%
Tavaly aprilisban még azon agonizáltál, hogy elmondd e a gyereknek, hogy a nagyapja nem az apja, ma meg már férjnél vagy. Tavaly még ugy volt, hogy anyad megy a gyerekért, ha neked tulorazni kell, most meg csak a fotleben ül 2 éve. Mij a jó ég értelme van az iylen kamu történeteknek?
2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőm szintén eladó, ő a gyerekek után egy fodrászkellékes boltban lett eladó, 8-tól 4ig tartó munkaidőval. Esetleg keress kisebb boltokat, rövidebb nyitvatartással (bár nem tudom hogy most covid idején mekkora a kínálat).

Nem kekeckedés, csak érdeklődöm, a férjed nem szeretne inkább egy olyan munkát, amivel nem csak 2 hetente vagytok együtt? Rengeteg fuvarozó cég keres sofőrt, ahol helyi fuvarok vannak. A gyereknek is jobb lenne naponta találkozni az apjával...

2021. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
3%

22!


Nem az apja. Olvasd el a belinkelt kérdést. Kamu az egezd történet.

2021. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%

Pár napja írtad ki ezt a kérdést. Kaptál rá egy csomó választ.

Most mit vársz?

Nem tudjuk megoldani az életedet helyetted?

Csak a kifogásokat keresed.

2021. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ennek a kérdésnek, ami ugye kitalált történet, mi a bánatos franc értelme volt?
2021. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%
Én 8-5-ig dolgoztam. A párom két műszakban. Az ovi csak 5-ig volt nyitva. Az egyik anyukával megbeszéltem, hogy hozza már el a gyereket amikor a párom délutános. Ha neki volt szüksége segítségre mi is segítettünk. Máshogy nem tudtuk volna megoldani.
2021. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van kis maszek bolt, az anyukák 4-12ig járnak, mondjuk ott apa tudja vinni a gyereket reggel.

De van aki köztes műszakban jár, 10-18ig, reggel elviszi, du 17:40-kor átszalad érte ovizárás előtt, és 20 percig beviszi magához a boltba még le nem jár a műszakja, az ovi mellett vana bolt.

Kérdezz meg kisebb boltokat, hátha van köztes műszak, pl 9-17ig, vagy 6 órában 9-15ig.

A CCC-t írta valaki, igen én is mindig látom hogy keresnek részmunkaidőseket.

2021. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 babyboom567 ***** válasza:
100%
A 20as válaszolónak szeretnék írni.Igen keresnek a ccc-be 6 órást, de az nem napi 6 óra, hanem tömbösítve van.Nekem ezt konkrétan megmondták,hogy x napot kell egésznapozni+kötelező túlóra is van az akciós napokon(glamúr napok pl).
2021. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
45%
Ha 2000 Ft egy óra bébiszitterkedés, akkor miért nem mész el bébiszitternek? Dolgozol 5 órát, keresel 10 ezer Ft-ot, az 200-220 ezer egy hónapban. És ezt a saját gyereked mellett is tudod csinálni. Na, várom a kifogásokat.
2021. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

29!


Óránként 2000 egy szakképzett bébiszitter díja.

2021. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!