Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Napirend igazítása az ovihoz?...

Napirend igazítása az ovihoz? Mikortól?

Figyelt kérdés

A kisfiam szeptemberben kezdi az ovit, ahol 8.30-ra kell beérni, akkor tízóraiznak, majd 12.15-kor ebédelnek. Itthon viszont csak 9.30 körül jutunk el a reggelihez, mert 9-ig alszik. (Este 8-kor fektetjük, kivizsgáltattuk és nem vashiányos, egészséges, egyszerűen ilyen.) Majd 13 órakor ebédelünk.

Érdemes lenne hozzászoktatni a korábbi ébredéshez? Mennyivel az ovikezdés előtt? A kistesója sem kel fel 8 előtt, és vele együtt vinném oviba a nagyot, akkor őt is szoktassam a korábbi keléshez?



2021. ápr. 12. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én talán 3 héttel előtte csináltam egy próba napot, ami jól sikerült így a bölcsi kezdés előtt 1 héttel fokozatosan átálltam az ottani szokásokhoz.
2021. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én este fél kilenckor fektetem a lányom,meseolvasas kis pletykálás kb 9 elalszik és átlag 8 kel.Úgy tervezem, hogy augusztus elején már úgy kelünk stb, hogy az ovis rendszer meglegyen.Remélem elég lesz az egy hónap neki.
2021. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!