Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek átesett a covidon...

Akinek átesett a covidon gyermeke, mennyire volt súlyos?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves lesz, covid miatt nem járt oviba, mert krónikus beteg vagyok, de már beoltottak, így mehetne az oviba, de féltem, viszont itthon nagyon nehéz lefoglalni, úgy, hogy ne csak mindig a tv-t nézze.

2021. máj. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Új fajta brit, 1 nap láz, két nap köhögés. Feje fájt,mikor lázas volt.

Még csak a szaglás és izerzeket se vesztette el, mert mondta hogy banános a gyógyszer

Senki nem kapta el a családban rajta kívül.(ferj cégénél ha látas van a családban, automatikusan tesztelnek mindenkit)

2021. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi utólag tudtuk meg, hogy valamikor átesett rajta. Náthás volt többször, így gondoljuk valamelyik nátha volt az.
2021. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Keresztlányom csak taknyos volt. Kevéssé viselte mint egy átlag bolcsi nátha. 2 éves múlt. De ez meg a nemtommilyen mutáns előtti időszakban volt.
2021. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
3 evesemnek 1 nap laz, utana hasmenes, etvagytalansag par napig. Ha nem kapjuk so tole es dolunk ok tole, nem gyanakodtam volna covidra
2021. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egesz ovoda koronas volt.

Fiamat is teszteltek, pozitiv lett.

Hetvegen nagyon atfagytuk… 2 napig folyt az orra, 1x “hanyt” inkabb csak ilyen slajmszeru… de nem volt rosszul, jatszott stb azt hittuk megfazas miatt. Ez szerdai nap volt es penteken teszteltek.

2021. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezeket ki pontozza le? :D Jobban tudja milyen tüneteket produkált valaki gyereke? :D
2021. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!