Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megbántad,hogy vitted vagy...

Megbántad,hogy vitted vagy nem vitted most gyereked a nyitásra?

Figyelt kérdés
Hugom babával van otthon,délig viszi a gyerekét oviba mióta kinyitott,de már nem biztos benne,hogy jó ötlet volt.nálunk írták,elég csak jelezni aki mégse viszi.én nem vittem,mert nincs munkám,gyerekem még két évig jár majd,sni-s,minden reggel sírva megy oviba,pláne most,hogy elszokott.most kaptunk oltàst,most a hisztirohamokkal képtelen lettem volna behurcolni,hogy szenved mégis önként viszem mèg a harmadik hullám közepén.ugyis csak májusba vittem volna,őszre kb újra beszokik majd,most csak összezavarnám. Te vitted most gyereked oviba,suliba,vagy nem? És megbántad vagy örülsz? Nálatok mindenki vitte a gyerekét vagy marattak otthon?
2021. máj. 16. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem vittem, nekem már ennyi idő után semleges érzés. Nálunk nagyon sokan nem vitték, 28-bol 11 gyereket vittek, most már biztosan többen járnak.
2021. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy vittem. Nem bántam meg. Mondjuk az enyémek csak áprilisban voltak otthon. A nagy másodikos ált. iskolás a kicsi nagycsoportos.Nálunk CSAK az nem vitte, akinek valamilyen tünete volt. Ja, és akkor is visszük ha Anyuka otthon van a kicsivel, terhes (ahogy én), vagy nem dolgozik. (Nem Magyarország)
2021. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Hétfőn volt először.

Tudom h ez mélyen elítélendő, és az itt jelwnlévő szupermamik najd jól lepintoznak, de már egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni itthon.

2 éves korától közösségbe jár. Én az 1 éves ikrek mellett egyáltalán nem tudtam lekötni őt. Nem bántam meg. Most olyan boldog 😊

2021. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem vittem. 4 hét van hátra, visszaszokik, aztán itt a nyár.

Meg tudom oldani, hát maradt itthon.

2021. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy vittem, ahogy kinyitott, egyből ment. Magánovi, kevesen vannak, eddig sosem zárt be a covid miatt. Rengeteg mindent csináltak április óta, sokat kirándultak, most, hogy mehetnek uszodába, mindennap úsznak. Azóta, hogy jár, teljesen máshogy viselkedik, újra boldog és nyugodt, visszatértek a gyerekek és az élmények az életébe. Mi a férjemmel be vagyunk oltva, a nagyszülők, rokonok 200 km-re laknak, itthonról dolgozunk tavaly március óta, szóval ha elkapnánk se fertőznénk meg nagyon mást.
2021. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Másodikos iskolás a lányunk. Miután nyitott a suli, még 3 hétig nem vittem. Ennyit igazoltnak tekint az igazgató minden hercehurca nélkül. 1 hete jár, szerencsére a járványhelyzet javulgat, de így sem vittem jó szívvel. Mi mindketten dolgozunk, már alig tudtuk megoldani így is ezt a plusz 3 hetet (meg az előzőeket), de ha nem dolgoznék és óvodás, vagy bölcsis lenne a gyerekem, akkor nem vinném.
2021. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Másodikos a fiam, a nyitás után még 2 hétig nem engedtük suliba. Nem bántuk meg, de már nagyon megviselte, hogy nem mehetett, úgyhogy 2 hete már jár.
2021. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Mivel készülnek a ballagásra, így májustól újra jár délelőttre. A kicsi mini csoportos lett volna januártól, ő itthon maradt. Jövőre kezdi az ovit.
2021. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem, nem is viszem már. Viszont nálunk egy hét után megint karanténba került az egész ovi (ebben a nevelési évben negyedszer...
2021. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Még 2 hétig itthon voltak a lányaim nyitás után, de már járnak. Nagyon élvezik. Jövő héttől 90%-os telítettséggel lesz a 8 csoportos óvoda, megbetegedés nem volt eddig.
2021. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!