Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első szülői értekezlet?

Első szülői értekezlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan lesz az első szülői értekezlet, azt írták az emailbe, hogy írjuk össze, amit kérdezni szeretnénk az oviról, bármiről.

Ti miket kérdeztetek?

Mi az, amit mondanak ilyenkor, és mi az, amire érdemes rákérdezni?

Köszönöm


2021. aug. 11. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindent elmondtak igazából, amit talán nem és aztán törtem a fejem az a felszerelés, pl mekkora legyen az ovis zsák (sok helyre csak a gyerek vállfa méretű fér be), milyen cipőket vigyek be neki, hány váltó szett és milyen egyéb dolog legyen a zsákban és ilyenek. Ha van a gyerekednek nyunyókája, kedvenc plüsse vagy cumija stb akkor erre is érdemes rákérdezni, hogy be lehet-e vinni. Ezen kívül szerintem a napirendre nagyon figyelj oda, érdemes ahhoz már ovi előtt 1-2 hétig szoktatni a gyereket. Szerintem minden egyebet egyébként el fognak mondani, nálunk legalábbis tényleg minden elhangzott ami úgy valóban fontos az étkezéstől a foglalkozásokon át az óvónénijeink elérhetőségéig, de nyilván nem tudom, hogy nálatok miket fognak mondani és milyen az az ovi.
2021. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 11. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első szülői szept. végén volt, akkorra már mindent kitapasztaltunk...


Esetleg azt kérdezném meg, hogy a szülinapokat szokták-e ünnepelni, és ha igen akkor mit lehet vinni

2021. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!