Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen játékokat lehet játszan...

Milyen játékokat lehet játszani a szülői értekezleten?

Figyelt kérdés

nálatok van játék az értekezlet elött? kifogytam az ötletekből.óvónénik válaszának is örülnék,és szülői reakcióknak is.szeretitek ezeket-melyik volt jópofa?

köszönöm


2017. nov. 7. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Kik játszanak, a szülők???


Nem, szerintem nálunk mindenki örül, ha beesik szülői kezdetére, és az óvónénik meg nem húzzák az időt. Elmondják, amit kell, és ennyi.

Ki és miért játszana szülőin? Nem azért hívják össze.

2017. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen,a szülők.sok helyen van.kb 5 perces.kis csapatépitésjellegű
2017. nov. 7. 14:44
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nincs nálunk...hogy őszinte legyen engem nem is érdekelne ez a rész. Munkából oda esve én nem játszani szeretnék és nem is azért megyek, örülök annak ha gyorsan ledaráljuk és nem este 6-7 után esek haza a fél5ös kezdésnél .
2017. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs, nem is hallottam még ilyenről. Nem gondolom,hogy erre nagy igèny lenne, ide a többség munka után esik be, örül, ha minèl előbb vègez, nem akarja ilyesmivel húzni az időt szerintem.
2017. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Hàt ekkora sületenséget se hallottam még 😂
2017. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Eszembe villant egy mondat a szex és New yorkbòl, ami idevàg:"biztos, hogy ezt is az egész nap otthon unatkozó anyukàk talàltàk ki"
2017. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs és nem hiszem, hogy sok helyen lenne, mert még soha nem hallottam senkitől ilyen hülyeséget. Én baromira fel lennék háborodva, ha az óvónők ezzel húznák az időmet.
2017. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Infrector válasza:
53%
akasztófa
2017. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Csapatépítő szülőin? Ne szórakozz már!

Értelme nincs.

2017. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Ugye ez csak vicc? Dobnék is egy hátast, ha a szülőin játszanunk kellene.

De nagyon kíváncsivá tettél, írnál párat, hogy kell elképzelni ezeket a csapatépítő játékokat?

2017. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!