Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más óvodában is letudják az...

Más óvodában is letudják az óvónők a délutáni hazaadást annyival hogy minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Semmi info hogy mit csináltak délelőtt vagy bármi másról. Mindig ennyi hogy minden rendben volt. Szülőin kérdeztük miért nem lehet részletesebben egy kicsit annyi volt a válasz nincs rá kapacitás.
2021. szept. 20. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Gondolot, hogy van idejük napi 20szor ugyan azt elmondani.
2021. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Persze, majd negyvenszer elsorolják az aznapi feladatokat... Kérdezd a gyereket, én őket szoktam.
2021. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A napirenddel képben vagyok, azt is tudom ha nem mentek udvarra mert mindig ott vár már ajtó mellett a kézműveskedéssel töltött délelőtt eredménye. Ezen felül el szokták mondani, ha át kellett öltöztetni hogy miért kellett, hogy kikkel játszott és volt-e esetleg nézeteltérése, hogy szépen evett-e illetve ilyen apróságokat, hogy milyen kedve volt aznap, ha nagyon akarta a bújós játékát a hátizsákból stb. Előfordul, hogy 1-2 nap kimarad ha valamelyik óvónéni kiesik, de 90%-ban van valami infó a gyerekről. Nem tudom máshogy hogy van, de nálunk 20 fős a csoport 2 óvónénivel + egy dajkával úgyhogy ők így tényleg szemmel tudják tartani az eseményeket és a szülőkkel is mindig van idejük pár mondatra az ajtóból.
2021. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, a gyereked is tud mesélni, csak le kell hozzá guggolni és meg kell kérdezni, mit csináltál bogaram? És el fogja mondani! Az óvónő nem azért van, hogy téged tutujgasson, hanem , hogy vigyázzon a gyerekedre, amíg te dolgozol. De attól még te megkérdezheted a saját gyereked, hogy milyen napja volt.
2021. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a kezdő csoportban nem is találkoztunk szinte az óvónőkkel, szinte a gyerekek jöttek ki a kapuhoz. Most a másik csoportban igaz nem adnak sok infót, de ha történik valami (veszekedés, rosszalkodás vagy speciális dolog) azt elmondják. Minden mást Facebook csoportban osztanak meg. Pl fotók az őszi műsorról vagy hogy mennek ilyen vagy olyan programra.
2021. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Még ennyit sem mondanak
2021. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

Igen


Én is hiányolom a több kontaktot

De nincs rá idő sajnos

2021. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk dajka veszi át reggel, és dajka hozza le délután. Nem is jön le az óvónő. Rosszul vagyok ettől a rendszertől.


Főleg, hogy anyukám 41 évig volt óvónő, és ő minden gyerekről elmondott mindent. Még akkor is, ha a gyerek rossz volt. Több fogyatékosságot is ő vett észre.


Na itt (másik városban lakunk) nem mondanak semmit. Csak mosolyognak...

2021. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Derjaderja ***** válasza:
77%

Nálunk a bölcsiben azt mondják, hogy nagyon fontos, hogy minél rövidebb legyen a kontaktus, és a gyerekben elváljon, hogy az óviban az ottaniak vannak, a kaputól kifelé anya. Azt mondják, másképp kezdenem viselkedni, ha dupla a felügyelet. Emellett az is fontos, hogy érezze, hogy a szülő ilyenkor csak érte jött és senki más nem érdekli, nem áll le beszélgetni mással.

Ettől függetlenül eddig sokat beszéltek mindenkivel (csak 7 gyerek van), de a szülőin már kérték ezt a gyorsátadást reggel és elvitelkor is.

Ha gond van, arra azt mondták adnak más alkalmat megbeszèlni, illetve van egy msn csoport, ahol írogatnak röviden a napról, de gondolom 30 gyereknél ez nem megy.

2021. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen. És jobb, ha megszokod, mert a suliban még csak találkozni sem fogsz a tanítónővel, mert ugye nem mehetsz be...
2021. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!