Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány órára jártok be reggel...

Hány órára jártok be reggel az oviba?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mi 10.00-10.30 felé megyünk be, mert addig alszik a lányom. Én itthonról dolgozom, nekem nem sürgős, de így sosem alszik el délben és sajnos zavarja a többieket. Megkértek, hogy menjünk korábban. Van aki talált valami megoldást arra, hogy később megy és ne legyen ez probléma?

2021. okt. 30. 20:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Fél kilencre, akkor van reggeli. Persze, hogy nem tud aludni délután, ha kilenckor kel fel. Iskolába hogyan fog járni, ott már nem mehet délelőtt tízre?
2021. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 8.30ig be kellett érni, utána bezárták az ovit. Szerintem ébreszd fel időben,legyen egy normális napi rendje most már.Épp ideje.
2021. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Gondoltam az iskola meg úgyis 4 év múlva lesz, szóval ráér. Egész kicsi kora óta későn fekszik és emiatt későn is kel.
2021. okt. 30. 20:45
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fekszik? Ha előbb agyba lenne,lehet (biztos) jobban menne a kelés.

Nem azt mondom,hogy minden reggel ő nyissa az ovit,de azért kicsit korábban mehetne,nem a suli miatt,hanem ugy amugy is

2021. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 10-kor kelne ha hagynám, én is szívesen aludnék addig, de milyen rohadt gáz lenne már ha minden egyes gyerek be bír érni 8:30-ig, megreggeliznek, lemegy a fél nap, a reggeli, én meg odaállítok vele amikor már kint játszanak az udvaron és mindenki be van melegedve, egymással összehangolódtak én meg odavetem a gyereket, hogy tessék játszál te is.

7:15-kor felkeltem, 8-ra bent vagyunk, reggel együtt ébredezik, hangolódik a gyerekekkel, együtt indul a nap, sokkal kiegyensúlyozottabb így, ehhez a rendszerhez pedig hozzászokott 1 hét alatt, a délutáni alvása is az ovishoz igazodott és este is korábban fekszik.

2021. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kb 22-23 felé alszik el. Már nagyon-nagyon sok próbálkozásunk volt. Ha korán/korábban keltem, akkor egész nap hisztis, de elképesztő. Délben akkor sem alszik el, hanen túlpörög. Ha hagyom aludni, akkor kb 9.30 felé kel. Általában 15 óra körül alszik el normálisan. Kb 2 órát alszik és akkor meg nyilván nem alszik el 8kor. Kipróbáltunk már számtalan tanácsot, de hiába keltem fel, a hiszti és a pörgésen kívül minden uaz, mintha hagynám aludni.
2021. okt. 30. 20:54
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is elég későn aludt el este mindig is, pont ezért ha én addig hagynám minden reggel aludni amíg ő akar akkor sose lett volna élhető napirendünk. Ha dolgozok 7 kor keltem 8 ra viszem, el is alszik ebéd után a többiekkel de már este emiatt megy a kinlódás mert nem álmos ezért 22-22.30 kor alszik el. Én akkor is keltem másnap reggel nem hagyom 10 ig aludni.
2021. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Mivel este 8-kor megy aludni, így 7 előtt már felébred, 8-ra pedig bent van az oviban.


El nem tudnám képzelni, hogy sokáig fent legyen. Neki is kell az alvás, nekünk a férjemmel pedig a kettesben eltöltött idő.

Sikerült egy nem túl előrevezető szokást kialakítanod, az is kész csoda, hogy ilyen későn beengedik az oviba.

2021. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Bár nincs gyerekem,de hugom kiscsoportos ő este legkésőbb alszik 21:45kor(16eves létemre képtelen lennék 22:30ig fenn lenni:D)

Reggel keltjuk 7:30kor,és ha minden jól megy,akkor alszik kb.14Óra környékén.

Persze neki is van rossz napja,van,hogy hagyja anyukám aludni 8:00.

2021. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem, hogy ezt hogy engedik az oviban.

egyébként meg amíg átáll, addig lehet, hogy hisztis, de az oviban nem hiszem, hogy hisztizne. szóval mindenkinek jobb lenne, ha hozzászoktatnád a korábbi keléshez. így az oviban is kimarad egy csomó dologból.

2021. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!