Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 éves kisfiam ma azzal jött...

3 éves kisfiam ma azzal jött haza az oviból ,hogy fél az óvónénitől mert mikor sírt rá ordított ,hogy hagyd abba és a fejére húzta a pulcsiját . Ezt most hogy kezeljem ? Kiscsoportos jó ha ebbe az évben 1 hónapot járt.

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Köszönd meg, hogy neveli.
2021. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem neveli, én nevelem te suttyó.
2021. nov. 8. 18:56
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Èn reggel szembesìtenèm az òvònőt, hogy mit művelt. Ha mèg egyszer ilyesmi előfordul, akkor a vezető òvònőnèl tennèk ìrasban panaszt.
2021. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

Simán le fogja tagadni és még dühös is lesz, hogy a gyerek beárulta.


Én elvinném, a nő kegyetlen.

2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy az történt, hogy nem szerette volna a gyermeked felvenni a pulóvert, az óvónő pedig ráadta?
2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok suttyó. Ha egy 30 fős csoportnyi anyuci kedvence rinyálni kezd öltözéskor, akkor rájuk kell szólni. Ez van. Otthon neked ő a világ közepe. Az oviban meg egy a százból, és nem egy csoda. Fel kell dolgozni.
2021. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

A gyerekeknek nagyon élénk a fantáziája, kétlem, hogy úgy és az történt, amit mondott.

Inkább, amit írtak. Hisztizett (ami nem csoda, a te stílusodat is elnézve), nem akart öltözni, az óvónő pedig csitította és ráadta a pulcsit. És kapaszkodj meg, a fejére húzva kell ráadni.

2021. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudod hogy ez így történt? A gyerekek szeretnek túlozni életkori sajátosság hogy élénk a fantáziája. Lehet tényleg annyi történt hogy nem akart öltözni, behisztizett az óvónő meg erősebben rászólt
2021. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Otthon te kivárod, amíg rinyál, vagy ha nagyon elfogult vagy, talán el sem indultok, míg a kiskirály úgy nem dönt, hogy megjött a kedve. Az oviba, amikor mennek ki az udvarra, van nettó 5 perce átöltözni, mert ráolvad a többire a kabát, mire őfelsége felocsúdik. Meg fogja szokni, csak menj jó messzire, hogy tényleg olyan is nevelje, aki nem csak udvarol neki.


Mindig megállapítom, hogy az egygyerekes anyukák egy másik állatfaj. Ha lenne még 2 mellette otthon, életképesebb lenne a gyerek is és felfogná, hogy alkalmazkodni is kell. Ne adj' Isten sietni.

2021. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mindenki ismeri a saját gyerekét, szó nélkül öltözik .És tényleg nem tudom mi történt, de az hogy neveli túlzás mikor szinte oviba se jár és ebéd után jön haza .
2021. nov. 8. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!