Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi az óvónő felelőssége,...

Mi az óvónő felelőssége, kötelessége fejlesztés ügyben?

Figyelt kérdés

Felmérést végeztek az oviban, amiről (ovi) jobb, ha most nem fejtem ki a véleményemet, de természetesen kivétel nélkül az összes gyereknek van mozgásos vagy logopediai problémája. (Már ez is megér egy misét.)

Viszont azóta már vagy ötször telefonált, írt az óvónő, hogy elvittem-e a gyereket fejlesztésre.

Szeretném, de ismeroshoz, nem ahova ő javasolta. Ezt meg is mondtam neki anno.

De ma megint rám irt, hogy végül elvittem-e.

Tartozom beszámolási kötelezettséggel?



2021. nov. 13. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem viszed fejlesztésre neki kötelessége a családsegítőnek jeleznie.
2021. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakszolgálathoz is beutalhat még az engedéyed nélkül is.
2021. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Attól, hogy hisztizel, azt hiszed te jobban tudod, ez még nem lesz így. Vagy szeretnéd, hogy kiemeljék a családból, mert felelőtlen vagy? Ez meg az én véleményem. Ha már neked is annyira megvan.

2021. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%

3

Sajnos itthon az ilyesmit csak akkor teszik meg amikor a gyermek életveszélyben van, de az ilyen mérgező szülők esetén akiknek a saját kényelme fontosabb a gyereke fejlődésénél, jobb lenne minél előbb kiemelni a családból.

2021. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Jaj, utolsó, de fárasztó ez a típus. Akinek hisztizik, akinek nem tetszik valami. Értő olvasás ha menne, látnád, hogy azt írtam, vinni fogom.

A családból kiemelős megjegyzésed meg annyira alpári, hogy nem is minősítem, mert elsötétül a képernyő.

A többieknek köszi.

2021. nov. 13. 14:48
 6/23 A kérdező kommentje:
Hármasnak írtam, de négyes is magára veheti. “Kedvelem” az ilyen mocsári pszichológusokat vagy nem is tudom, miket, akik azt hiszik, hogy a leírtakból mindent megtudtak rólam.🙄
2021. nov. 13. 14:50
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Én meg azt nem kommentálnám, hogy mennyire vagy jó anya.
2021. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Elég elolvasni a kérdést. Te kommentelted már a zárójeles részeiddel az ovi szerinted nem hozzáértését. "Ez is megér egy misét".

Jobb lenne csendben maradtál volna.

2021. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Vidd át más óvodába ha ez szerinted szar.
2021. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy szerinted milyen anya vagyok. Nem az ovi hozzaertesere, hanem általában az óvodára írtam, itt viszont nem fejtem ki. Kár, hogy nem érted, amit olvasol.

A kérdésemre adott válaszok érdekelnek: meddig terjed az óvónő kompetenciája ebben a dologban? (Az első két évben sajna teljesen elmulasztottak ezzel foglalkozni.)

2021. nov. 13. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!