Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit adjak 3 évesre ilyenkor...

Mit adjak 3 évesre ilyenkor az oviban?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdi az ovit, de nem tudom mit adjak rá. Itthon harisnyában/jegeralsoban szokott lenni és raadtam egy nadrágot kintre. Viszont az oviban nem oltoztetik, rajtuk hagyják a nadrágot is, így nem lesz jó. Vastag nadrag egész napra meleg lenne bentre sztem.
2022. jan. 2. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

A 3 évesnek nem segítenek?? Elég gàz.

Softshell esőnadrágban megy, alatta egy benti vékony nadrággal.

2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötelességünk öltöztetni, hogy az időjárásnak megfelelően legyenek. Nyilván az, hogy ünneplő vagy hkn-i ruha, az nem prioritás, de nem betegítünk gyereket. 😊
2022. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor télen overálba, vagy télikabátban vannak bent a szobában?

Öltöztetik.

2022. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kabátot leveszik meg a cipőt. Overalt nem szoktam adni, csak ha esős az idő vagy nagyon hideg van.
2022. jan. 2. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem viszik ki vékony legginsbe, de a gyereknek is megmondhatod vegye fel, vagy szólj az óvónőnek adja rá
2022. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy nem öltöztetik őket? Szülőin hangzott el? Bocs, de ez nekem annyira szüreális...


Egyébként én egy vékony legginsre húzok reggel egy szabadidő nadrágit, az oviban csak levesszük a felsőt, és kész.

2022. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk öltöztetik őket, annyi volt a kérés, hogy ne át kelljen venni.


Tehát vékony nadrágra/harisnyára rà valami azt meg leveszik róluk..


Igaz lányom van, van egy vékony overàlnacija ( kicsit vastagabb, mint egy esőnadràg)

Leggingsre, harisnyàra azt adom neki, nem a hőmérséklet miatt, hanem leül kinn ès más az átázna..


Hidegebben pedig van vastagabb ilyen jellegű nadrágja.

2022. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem öltözteti őket, hanem segítenek, ha szükséges. Az átlag 3 éves azért már képes fel és levenni egy nadrágot, pulcsit, felhuzni a kabátot, cipőt. Gombokkal, cipofuzovel, szállal egyértelműen segítenek, de a többinél is, ha nem megy a gyereknek.

Nálunk amúgy minden gyerek harisnya vagy leggings és rovidnaci/szoknya komboban van. A rövidnadrág, szoknyát kell levenni, ha kimennek és a kin nacit felhuzni helyette

2022. jan. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!