Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hét. Ilyenkortól már...

33 hét. Ilyenkortól már bármikor várható a szülés beindulása? Ti hogy àltatok/ àltok hozzà?

Figyelt kérdés

Persze tudom meg hivatalosan korai lenne, ugyhogy inkabb csak atlagban kerdezem.

Innentol ti hogy altatok hozza? Barmikor beindulhat vagy nyugiba hogy meg odebb van?


2020. okt. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
még bőven van időd, ha nincs komplikáció. Nem véletlenül 40 +/-2 hét a terhesség. Majd a 37. hét után kezdj el rá számítani, de azért a kórházi csomagot összekészítheted, biztos, ami biztos alapon :)
2020. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
33 hetesen még eszembe sem jutott, hogy beinduljon, az még nagyon korai. Olyan 37-38 hetes kor körül mâr igen, de végül indították 40+1 hetesen.
2020. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nagyon messze a vége, ha nincs semmi komplikáció.
2020. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

En 35. Hetre szulettem aztan bizonyara ebbol kiindulva vannak kicsit aggodalmaim:d

2020. okt. 9. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 32. héten indult be, szerencsére sikerült még leállítani, remélem azért kellő ideig benn marad még, a 32. héten nagyon kicsi volt még.

Ahogy a kórházból hazaengedtek, összekészítettem a csomagokat, és nagyon betartom amit az orvos javasol, hogy kihúzzuk a 37. hétig.

2020. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!