Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogadtad el a második...

Hogy fogadtad el a második gyermeket amikor megtudtad hogy a neme ugyan az mint az első?

Figyelt kérdés

Tudom és tisztában vagyok vele, hogy szerencsésnek érezhetem magam hogy van gyermekem, mert van akinek egy sem jön össze, de a kistesó témával sajnos megszenvedtünk mi is vetélésem is volt, és rá kb 6- hónapra jött össze az is úgy hogy ikerterhességnek indult de az üres magzatburok eltávozott.. de ez már más téma..

Kisfiúra vágytam nagyon, hogy legyen egy fiam, akinek én lehetek a mindene, a kislányom nagyon apás, és tudom hogy a második is az lessz.. :( körülöttem mindenkinek párban van, és ezt az orrom alá is dörgölik, plusz a családban a férjemet is gúnyolják ez miatt.. :( sajnos olyankor csak csendben vagyunk, mert nem tudunk mit mondani..


2021. dec. 20. 18:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsétlen gyerek... Már az anyaméhben "tudatod" vele, hogy nem örülsz neki. :(((((
2021. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

"körülöttem mindenkinek párban van, és ezt az orrom alá is dörgölik, plusz a családban a férjemet is gúnyolják ez miatt."



Elég unintelligens családotok lehet, már bocs....

2021. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas vagy, ennyit tudok erre mondani. Azért kellene a kisfiú, hogy az önbecsülésedet legyezgesse, a férjedre meg féltékeny vagy mert a lányod nagyon apás. Megérdemelnél egy nagyon apás kisfiút aki tojik rád. :D Amikor meg az orrod alád dörgölik nem tudsz mit mondani, hát mert egy gyökér vagy a béka segge alatt. Ha rajtam múlna, ilyennek semmilyen gyereket nem adnék, sem egyneműeket sem meg semmilyet, előbb szedd össze magad és viselkedjél felnőtt módjára. Mondom ezeket úgy, hogy 2 nagyon apás lányom van…
2021. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem saját maga szórakoztatása miatt szül az ember gyereket... hogy aztán kisajátíthassa, és rajta lógjon...


Ó, atyám! :(

2021. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

“ sajnos olyankor csak csendben vagyunk, mert nem tudunk mit mondani”


Ez az igazán szomorú. Nem véditek meg a kislányaitokat. Tudod mikor engedném, hogy gúnyolják a családomat. Két kislány…huuu micsoda csapás

2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen gyerekeitek...
2021. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha magadat sem tudod elfogadni/szeretni, hogy várhatod el hogy más szeressen? Elárulom, a gyereked sem fog. Nem véletlen apás ennyire. Ez nem a nemtől függ.
2021. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

Jaj, ne bántsátok már a kérdezőt, szerintem nincs abban semmi, hogy vágyott volna egy kisfiúra és szomorú, mert nem teljesül a vágya. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogja szeretni, csak azt, hogy most fáj neki lemondani egy álmáról, az mindenkinek fáj, mikor megtörténik.


Kérdező, én pont fordítva vagyok, mindig kislányt akartam, de kisfiam van - na, rajtam kívül meg mindenkinek lánya. Viszont imádom a fiam, el se tudtam kêpzelni, hogy így fogom szeretni, pedig kicsit csalódott voltam, mikor megtudtam a nemét. Most akarunk második babát, és biztos szomorú leszek, ha ő is fiú, mert az azt jelenti, hogy sosem lehetek lányos anya, de a kisfiam ból kiindulva tudom, hogy őt is imádni fogom.

2021. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Annak kell örülni, ami épp van! És mégjobban örülni, hogy egészséges!


A többi lényegtelen!

2021. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a baj, hogy kisfiúra vágyik, az teljesen rendben van. A gond azzal van, hogy miért vágyik kisfiúra, hogy a gyerekből akarja kisajtolni a figyelmet és a szeretetet miután a jelenlegi nem csüng rajta elégge BIZTOS AZÉRT MERT LÁNY, emellett simán hagyja, hogy mások ledegradálják a gyerekeit csak azért mert lányok mindketten, azt hiszi ha 1 ilyen, 1 olyan gyereke lenne akkor különb lenne akár egy hajszállal is. Vannak gondok a fejben.
2021. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!