Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvoda beiratkozás, mikor?...

Óvoda beiratkozás, mikor? Óvodai beiratkozás mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zuglóban lakunk és időben be szeretnénk iratkozni nem állami oviba, tudnátok segíteni, hogy elegendő majd áprilisban foglalkoznom vele vagy már ideje lenne? Tovbbá ha van jó tapasztalat ovival esetlegesen zuglói ovival kapcsolatban, azt ia megköszönném. ☺



#óvoda #Óvoda beiratkozás #Zuglói óvoda #Zuglói ovi #Óvodai beiratkozás
2022. jan. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Marcius-aprilis környékén van beiratkozás. Ha nem qllamiba akarod, akkor szépen felhívod a kiszemelt intézményt és megkerdezed, náluk pontosan mikor van.
2022. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Keresgélni már most elkezdhetsz, de a beiratkozás az áprilisban nyílik meg mindenhova. Addig esetleg figyeld a nyíltnap lehetőségeket, habár tavaly sem voltak a Covid miatt. Nézd meg milyen dokumentumokra lesz szükség stb.
2022. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A jó ovikban már év elején elfogynak a helyek, érdemes minél hamarabb beiratkozni a kiszemeltbe, én is a fiamat januárban irattam be. Mi is zuglóiak vagyunk, a Kuckóban kezdtük, de a megatív tapasztalatok után, átmentünk a Tengerszem oviba. Ha gondolod uüzenetben szívesen megosztom veled tapasztalataimat, keress nyugodtan.
2022. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat😊

Ahogy nézegettem én is a Kuckóovit, az Óvóklubbot es a Tengerszem óvodát talaltam jónak, de közülük, elolvasva a weblapokat a Tengerszem óvoda tünt a legjobbnak.

2022. jan. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!