Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás kisgyereked ismeri...

Óvodás kisgyereked ismeri Harry Pottert?

Figyelt kérdés

Nálunk már megtartották a farsangot és nagyon meglepődtem, hogy idén a HP volt a menő, a nem túl nagy csoportban 4 is volt belőle. Harry, Hermione...

Azt gondoltam, hogy leghamarabb 8-10 évesen jön képbe, hisz a könyv is 10 éves kortól ajánlott.



2022. jan. 29. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mert van egy bátyja, akinél már menő alsó tagozatban, ezért a 6 évesem is tudja, hogy kicsoda. A filmeket nem látta.
2022. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem ismeri. De lehet a húga ha ovis lesz, már ismerni fogja, mert a bátyjánál már valószínűleg menő lesz.
2022. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Így 20 év után (végre) itthon is felkapták, auchanban lehetett gyűjteni a figurákat, bögréket, plüssöket… egyre több a polcokon a játék belőle. Szerintem a legtöbb kicsi ahol nincs nagyobb tesó ebból ismerte meg és kezdett érdeklődni, hogy ez mégis micsoda? Ebből még nem vonnék következtetést, hogy látták is, max az első részt. Mondjuk barátnőm most a nagy képes Hp könyvet tervezi megvenni a fia 3. szülinapjára, hogy azt olvasgassák (filmeket nem nézeti meg) úgyhogy lehet mégiscsak ilyen formában ismerik.
2022. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
37%
Én szertem ezért az ivis húgom ismeri. De sztem attól függ.
2022. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy hallottam, sokan már 5-6-7 éveseknek simán felolvassák. Amióta pedig van képes változata a könyvnek, pláne egyre korábban megismertetik a gyerekükkel a HP rajongók.
2022. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
99%
Nem, egyelőre azt gondolom, hogy 3 évesen nem neki való, de ami késik nem múlik.
2022. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Nagyobbik lányom áprilisban 7 éves (visszatartott) nagy Harry P. rajongó.

Karácsonyra H.P legot, 3D puzzlet kapott, de van csizmája, ruhája is, kártyája ez+az.

Nálunk most lesz farsang az oviban, és Hermione szeretne lenni.


A kedvenc része a 2.rész Titkok kamrája.

Én örülök, hogy Elza végre lecsengett 😂

2022. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2022. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi a férjemmel szeretjük, mindig megnézzük ha megy a tv-ben, ezért az 5 éves lányunk is ismeri. Néha ő is bele-bele néz.
2022. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!