Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen jelmezbe öltözteted...

Milyen jelmezbe öltözteted idén az ovis gyereked farsangkor?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

2 éve szúrós uborka volt, tavaly viharos eső felhő. Mindkettő házi volt és szuperek voltak. Erre idén egy bolti csontváz jelmezt nézett ki. Nem szeretem ezeket a kész jelmezeket, 2 percet fordítottunk rá, amíg kifizettem, nem is okoz majd akkora örömet, mikor a buliznak.


Borzasztó béna, hogy minden 2. kislány hercegnő, miközben egész évben ott lógnak a csoportban is azok a ruhák és bármikor játszhatnak benne.

2022. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11, neked béna, ők meg élvezik...
2022. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Nagy Hermione, a középső még nem tudom 🤷‍♀️
2022. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

#11

Nem kotozkodesbol, de frankon a gyereked szuros uborka meg viharfelho akart lenni a farsangon? En is tokre ertekelem a házi jelmezeket, annyira jopofak tudnak lenni, de nekem peldaul fontosabb, hogy a gyerekem olyan jelmezben legyen, amiben igazan szeretne lenni es ha ez pokember harmadjára vagy hercegno, akkor az lesz.

2022. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen 14-es, tényleg az akart lenni mindkétszer, pedig lány. (Az egyetlen zöldség amit megeszik, az a csemege uborka és imádja a vihart)


Amikor az uborkaként a sárga virág "alkatrész" miatt le tavirózsázták, kikérte magának.


A lányaim is annak öltöznek, aminek akarnak, de eddig szerencsére nagyobb volt a fantáziájuk (idén erre futotta). A nagy volt már kalózlány, sellő, boszi és tavaly muffin. Mind házi jelmez volt.

2022. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pókember. Tavaly pandának öltözött. volt 5 pòkember a csoportban, nem volt felhôtlen az öröme, hogy ô nem volt ebben benne. Idén (meglepetésre) pókember akar lenni. Mondtam neki, hogy várhatóan nem ô lesz az egyetlen, de ez a vágya. Megvettem a jelmezt…
2022. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tavaly Minnie egér volt, de csak a hajpánt volt igazából minnie-s, mellé póló és szoknya... Idén is amúgy is hordott ruhák lesznek rajta, de full rózsaszín lesz és hozzá póni álarc, meg hajbavaló színes cucc, nem fogom túltolni ismét, a lényeg, hogy ő tudja, hogy most be van öltözve és alig várja. De tényleg a kislányok 2/3-a Elza és királylány volt tavaly.
2022. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szólok bele, hogy mi legyen. Nekem nincs kézügyességem, sem varni nem tudok sem kreatívnak lenni. Így mi vásároljuk a jelmezeket. Bölcsitől kezdve ovi nagycsoportig pókember volt, minden alkalomra. Idén kommandós lesz.


Kicsi most bölcsis, Elza lesz.


Én sosem foglalkoztam azzal, milyen jelmeze van a gyereknek. Vannak olyan anyukák akiknek ezzel többnek hiszik magukat, hogy ők csinálnak mindent.

2022. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!