Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis ballagásra ajándék ötletek?

Ovis ballagásra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!


Hamarosan ballagás..


Ti mit adtok ajándékba ballagáskor az óvónőknek?

Kis létszámú óvódából ballag a nagyobbik lányom, de ballagás után költözünk is, így a középső lányom is elköszön(ne) akit viszont a dadus nagyon szeret.

Sajátkészítésű ajándék kilőve.



Kedves Óvónők/Dadusok!


Ti minek örülnétek? Mi az amit feleslegesnek véltek?



2022. ápr. 14. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

A mai napig emlékszem, hogy milyen gyönyörű szalvétaképeket készítettünk olyan régen anyukámmal, hogy ajándékba adjuk :)


Szerintem ezeket sosem kell eltúlozni. Egy olcsó, de főleg személyes ajándéknak biztosan nagyon örülni. Szerintem a legjobb, ha felmentek valami féle ajándékbolt oldalára, vagy ha van a közeletekben ott kezdtek el nézelődni. Biztosan láttok valamit, ami nagyon meg fog fogni titeket. Mellé egy-egy szál virág, a kisgyermekeid őszinte mosolya és hatalmas emlék marad! :)

2022. ápr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém is most ballag, a nagyobb 2 éve, külön semmit nem adtunk, erre van az szmk.
2022. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#


Alapítványi oviba járnak a gyerekeim. Nálunk most 4 gyerek ballag az oviban. Ebből 2 anyaotthonos, vagyok én és az szmk vezetője. Az szmk-s anyuka ezt az egyetlen feladatát se hajlandó ellátni, kijelentette ő nem közösködik a másik 2 otthonos anyuka miatt.. 🤷‍♀️

2022. ápr. 14. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van.
2022. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugyan miért? A 2 másik anyuka mivel kevesebb? Akkor mi a fenének lett az szmk vezetője, ha amúgy semmit nem hajlandó megcsinálni?


Igen.. Végtére is biztosan egyszerűbb fejenként 4 dolgozónak venni valamit, mint összedobva közösen..

2022. ápr. 16. 08:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

könyvesboltba ajándékkártya, mellé egy jobb bonbon.


Én anno a bölcsis gondozóknak a rossmannba vettem, mert nálunk nincs könyvesbolt, amit néztem, ott meg a szállítási költségre nem volt beváltható a kártya, így meg nem akartam.

2022. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Én hasonló karkötőket adok az ovonéniknek és dadusnak.

2022. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom tavaly ballagott, 1-1 nyakláncot csináltattam nekik, amiben valódi nefelejcs van a medálban. Mindhárman szeretik az ilyesmit, örültek, néha hordják.
2022. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!