Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ruhában járatod óvodába...

Milyen ruhában járatod óvodába a gyermeked?

Figyelt kérdés

Nyilván tiszta és kosz/folt/szakadásmentes ruhában, évszaknak megfelelően… :)

Kisfiú esetében Pamut szabadidő vagy farmernadrág?

Márkás ruhát adsz rá?

Figyelsz arra, hogy színben, mintában passzoljon a ruha vagy csak ráadod ami legfelül van a szekrènyèben?


2022. máj. 3. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam van szabadidő nadrágban megy farmerban csak ha valamilyen esemény van. Én azért szoktam figyelni arra hogy passzoljon a nadrág a pulcsihoz.
2022. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiaim vannak. Csak melegítőben, abban tud kényelmesen játszani. Farmerben csak nagyon kivételesen, ha ünnepekkor csunosabban kell öltözni, de akkor is küldök csere ruhát. Szoktam figyelni, hogy színben passzoljon egymáshoz az alsó és a felső rész.
2022. máj. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Lányom van, hord farmert és leggingset is. Mindig figyelek arra, hogy csinos, harmonikus legyen a megjelenése.

Bentre kap márkás ruhát is, az udvarra mindig átöltözik.

2022. máj. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van. Melegítőt hord oviba, kenyelmesebb benne játszani mint a farmerben. Nálunk külön kerik is, hogy a farmert mellőzzük.

Nem adok rá márkasat, mert a homokban kúszni maszni, ottbenn leeni, lefesteni kár lenne. A markás ruhai "elmenősek".

Arra meg persze, hogy figyelek, passzoljanak egymáshoz. Egy csikos pólóhoz nem adok pl csíkos gatyát is. Azért ennyire nem veszem lazán, hogy jóvanazúgy

2022. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van, melegítőben jár oviba. Farmert és galléros felsőt csak akkor vesz fel, ha csinosabban kell öltözni.

A márkás ruha nekem értelmezhetetlen, az mit jelent? Nem is ismerem a drága gyerekruhamárkákat. Drága ruhái egyaltalán nincsenek, nem is érzek rá késztetést, hogy vegyek. Játszós és csinos ruhát is ugyanott veszek: h&m, tesco, auchan.

2022. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Kislányom van. Farmer,alatta leggings bentre. Felül cipzáros felső, hogy ne bomoljon szét a pulóvertől a szép hajfonása (minden reggel fonom).

Igen,igyekszem csinosan öltöztetni, figyelek a színekre is.

Ő nem játszik vadul,még egy nacija se lyukadt ki,pedig nagycsoportos.

2022. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányaim vannak. A nagyot nehéz öltöztetni, mert autista és minimális az a ruha, amit szívesen felvesz. Nadrágból csakis melegítő, felsőben is csak bizonyos színek, minták jöhetnek szóba. Ezek többnyire azért passzolnak egymáshoz.

A kisebb is inkább melegítőt szeret hordani. Mivel az oviba menős ruhája az, amiben az udvarra is kimegy, így fontos hogy kényelmes legyen.

Márkás ruhát én sem értem. Nyilván mindennek van márkája. H&M, Sinsay és ha van jobb minőség a Pepcoban.

2022. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!