Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen a Győri Móra ovi?...

Milyen a Győri Móra ovi? Érdemes oda járni?

Figyelt kérdés
Én magam is oda jártam több mint 20 éve, de jelenleg nincs ott ismerős, aki tudna információval szolgálni.
2022. máj. 29. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Adyváros eléggé lecsúszott az elmúlt 30 évben, és ez az itteni iskolák-óvodák gyerekein is látszik.

Nézd, én a 14-essel járok haza munkából. A Kodály Zoltán úti megállónál akik fel szoktak szállni (szülők+gyerekek), azok szerintem nagyrészt a Móra iskolából ill. óvodából jöhetnek. Annak alapján én nem járatnám oda a gyerekemet, habár inkább iskolásokat látok, nem óvodásokat.

2022. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem Szabadhegyi rész inkább már? Mert az állatorvos sincs messze, az tuti Szabadhegy viszont, meg a Veres Péter suli, stb. Nem tudom, igazából ez nem annyira lényeg. Én szerettem oda járni oviba arra emlékszem.
2022. máj. 29. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, mellélőttem!


Automatikusan azt gondoltam, hogy az adyvárosi Móra iskolához tartozik egy óvoda, amit ugyanígy hívnak.

Most néztem, hogy ez a Tárogató úti óvoda (régebben ez is volt a hiv. neve).


Nos erről csak annyit tudok, hogy a Tárogató utca viszonylag jó környék, tehát a gyerekcsapat nyilván átlagosan jó lehet. Viszont magáról az óvodáról (óvónőkről, belső hangulatáról) semmit se tudok.

Amit az előző válaszomban írtam, az az adyvárosi Móra iskolára igaz, de másra nem.

2022. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj, adtam zöldet, legalább arról a suliról lett egy kevés infóm. :)
2022. máj. 29. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
én mórás voltam, már akkor se volt jó híre amikor én odajártam, ennek ellenére sem a tanárokkal, sem az iskola felszereltségével, sem a diákokkal nem volt semmi baj. 24 fős osztályból 16-an diplomáztunk, nem büfészakon. (marketing, média, informatika, lett pár pedagógus is)
2022. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár az óvoda érdekel inkább. :)
2022. jún. 1. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!