Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 6 évesnek hogyan lehet gyorsan...

6 évesnek hogyan lehet gyorsan megtanítani egy verset?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet egy 6 évesnek gyorsan megtanítani egy verset?

Megjegyzem: nem igazán kedveli a verseket, szorít az idő (későre kapta meg, nem hanyagság), a vers modern, nem igazán "dallamos".



2022. máj. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nehézségeim voltak ezzel és kis rajzokat gyártottam minden sorhoz. Gimire ez úgy elharapódzott, hogy már már kis hieroglifákkal tanultam meg több kevesebb sikerrel.


Cagy ha muzikálisabb, próbáljon meg neki dallamot adni.

2022. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Valami mutogatást ki tudtok találni hozzá?
2022. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Pont ugyanúgy mint idősebbnek. Sok ismétlés.
2022. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
keresd meg youtube-on.. és amikor játszik, hallgassa... sokszor egymás után.. játék közben is fülelnek és megragad bennük.. aztán séta-fürdés stb közben is sokszor elmondani , máshogy tényleg nem megy.. sok ismétlés :)
2022. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Először csak az első 2 sort mondjátok el többször, utána vegyétek hozzá a többit 2 soronként úgy, hogy mindig az elejétől ismétlitek az egészet.

Óvodában így tanuljuk a verseket.

2022. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok eljátszani a verset, miközben mondod. Ha madár van benne, csapkodj a kezeddel, ha cica, imitálj cicabajuszt.
2022. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!