Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában van őszi, tavaszi,...

Óvodában van őszi, tavaszi, téli szünet?

Figyelt kérdés

Nyáron tudom, hogy van ügyelet. Amikor bezár 4 hétre, akkor pedig másik intézménybe kell vinni.


De a többivel mi a helyzet? Lehet vinni a gyerekeket, vagy meg kell oldani máshogy?


2022. aug. 2. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Van szünet, nálunk nincs ügyelet, csak nyáron.
2022. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nincs szünet, de mivel tapasztalat alapján az iskolások kistesói nem mennek oviba, szünetekben összeírják, hányan mennek, és általában összevont csoportok lesznek.
2022. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Most kezdjük majd az ovit. Biztos elmondják, de bennem most merült fel… gond lenne, ha nem tudnam vinni…


Bolcsiben sosem volt szunet, csak december 24-en + neveles nelkuli munkanap van egyszer.

2022. aug. 2. 17:44
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Van szünet, általában épp akkor, amikor az iskolában. Az első szülői el is fogják mondani q nevelési év rendjét
2022. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell másik oviba vinni csak lehet.

Van őszi, téli,tavaszi, nyári szünet.


Tudom hogy nehéz megoldani, de ne feletjsd el, hogy a gyerkőcnek is szüksége van néha pihenésre.


Nálunk mondjuk a bölcsiben is van szünet.

2022. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de sajnos a munkahelyem egyaltalan nem rugalmas, sajnos sokszor volt, hogy telefonaltak a bolcsibol, hogy el kell hozni a gyereket, mert rosszul van, persze masnapra semmi es ment is, de nekem ez egy nap szabi…es nagy resze mar elfogyott, egyedul pedig nehez megoldani az egesz evet.
2022. aug. 2. 18:19
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Csak nyári és téli.
2022. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ugyan úgy vannak a szünetek, mint az iskolában, de van ügyelet. Az őszi, a tavaszi és a nyári szünetben a saját intézményben van összevont ügyelet, karácsony és újév között és a nyári zárás 1 hónapjában pedig városi összevont ügyelet működik.
2022. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen. Szuper, ha van ugyelet. Kisvarosban elunk, van 8 tagovoda, szerintem megoldjak.🙂
2022. aug. 2. 19:20
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb helyen nyári és téli szünet van. A nyariban biztos hogy van ügyelet.
2022. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!