Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Félek h fiam nagyon nehezen...

Félek h fiam nagyon nehezen fog oviba beileszkedni nagyon nem beszél sőtt egyáltalán. Hozam ragaszkodik nagyon én vagyok az aki születés otta nagyobb részt egyedül nevelte Mi lessz ha egy idő múlva se megy a beszoktatas?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
3 évesen már kéne beszélni. Mit mond az orvos, védőnő? Értelmileg rendben van?
2022. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki beszél ilyenkor még védőnő mondta
2022. aug. 6. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha egyáltalán nem beszél, az nem normális. Mondom ezt 3 éves, (egyelőre) nem beszélő autista anyukájaként.

Szobatisztasággal mi a helyzet? Megérti amit mondatok neki?

Ha a védőnő nem partner, akkor a gyerekorvossal kell beszélni.

2022. aug. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szobatiszta éjjel sincs baleset sose

Mindent megert

Beszélt ő pár szót de már ase mondja

Aszonta csoda történhet oktoberig

2022. aug. 6. 08:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Szobatiszta éjjel véletlen baleset nincs illetve nappal se így akartam irni
2022. aug. 6. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát az írásmódodból ítélve sajnos lesznek itt még gondok.

Elhiszem, hogy neked a védőnő valami marha nagy szakembernek tűnik, de szerintem fejlesztő szakemberhez kellene vinni a gyermekedet. Pláne ilyen családi háttérrel.

2022. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Az oviban nem feltétel, hogy beszéljen. Lányom sem beszélt, más se a csoportból, de így is jót játszottak. De azért nem annyira oké, ha egy 3 éves nem beszél. Én két és fél éves korától vittem fejlesztésre. És most nem látok rajta nagyobb gondot, de az iskolában lehet másképpen lesz, mert pl. nem jegyzi meg a szavakat, nem érti a mesét. Azt nem lehet tudni, hogy viseli majd a fiad az ovit. Vidd ki játszótérre, hogy szokja a többi gyereket.
2022. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

A helyesírás mit mond a családi hatterrol áruld már el?

A fejlesztő szakemberek meg csak annak tűnnek marha nagy szakembernek akinek nincs fogyatékos gyereke ...

2022. aug. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!