Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Készülhetünk, hogy télen home...

Készülhetünk, hogy télen home ovi lesz megint, mert nem lesz pénz ovi fűtésre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Ezért tuti nem lesz. Inkább majd eltussolják, hogy az ovisok kabátban ülnek ott, ahol tényleg gond lesz a fűtéssel.

Tudja a kormány, hogy a szavazóik agyát sokkal jobban felb***ná az, ha a gyerekek felügyeletét meg kéne oldaniuk munka mellett (helyett), mintsem esetleg fáznak az oviban.

2022. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Témàztak màr róla több cikkben


Ki tudja


Az ELTE egyik kara vállalta hogy online lesz, mert nem tudna fizetni

2022. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Simán. Az intézmények fűtési költsége a 7szerese lesz az eddiginek. Forrás nincs rá. Már kiadták a sulikra, hogy bármikor elrendelhető az online oktatás. Ovikba sem lesz másképp.
2022. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szép is lenne. Plussz ugye covid mittudoménhanyadik hullám, köhög egyet a gyerek vagy nyúl a papirzsepiért küldik amúgy is haza. Éhen fogunk halni, mert ezt kevés munkahely fogja torelálni.
2022. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem tök mindegy lesz-e fűtés ? Tél úgysem lesz. Tönkremegy a bolygó klímája. Gyerekkoromban térdig érő hó volt, most meg azt sem tudják a gyerekek milyen szánkózni. Tavaly Karácsonykor is volt vagy 20 fok.
2022. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem volt hó, még kell fűteni.
2022. aug. 15. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Remek lesz, a szülőket kirúgják, de legalább fizethetnek 7-szerea gázárat, mert egész nap fűthetnek otthon.
2022. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, bár úgy is arra fogják majd h a covid "mindmeghalunk100. variáns" miatt intézmény zárás....

Persze emiatt majd itthon se tudjuk kifizetni a fűtést, mert engem. pl tuti kirúgnak (meg is értem) egy fizuból meg azért ilyen árak mellett.....

2022. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Terjeng a szept 27 meg okt 14 is. Szerintem pletyka,ha lett volna ilyen korlevel,mar befotozta volna valaki. Futest meg fogjak oldani ,allami v onkormanyzati penzbol. Max a covid miatt,de ott meg en inkabb gyenge nathaszeru szezonra szamitok,remelem.
2022. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Tuti lesz, mivel már ugye belengették, hogy elrendelhetik az online oktatást, nyilván nem véletlenül említették meg. Ugye ezzel is majd jól megvédik a családokat, hogy napközben se vehetik lejjebb a fűtést, mikor általában senki sincs otthon, mert most majd minimum 1 gyerek meg egy szülő otthon kell, hogy legyen, hadd fogyassza ott az áramot meg a gázt. Ja, és külön jó lesz, hogy így az egyik szülőt vagy kirúgják, vagy fizetés nélküli szabira kényszerül, így a sokszoros rezsiárakat lehet majd egy fizuból rendezni. Jobbanteljesít, előremegyünk, megvédenek, blablabla.

(Btw nekem mindegy, én úgyis otthonról dolgozom, tehát magam miatt is menne a fűtés, de szerintem ez sokaknál lesz probléma. Nálam szerencsére "csak" annyi lesz a gond, hogy tanítsam az elsős gyerekemet a saját munkám, meg a 4 éves ovis mellett.)

2022. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!