Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis jel kisfiúnak? Alma,pere...

Ovis jel kisfiúnak? Alma,perec,házikó?Almára gondoltam,de az lehet még sem illik kisfiúnak.

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Gépfegyver, kézigránát, sztriptízrúd?
2022. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Általában egy meghatározott listából lehet választani - ha lehet. Van, ahol kiosztják és kész.


Amúgy az alma szerintem pont uniszex jel.

2022. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Itt úgy volt,hogy szülőin választhattunk.Körbe adtuk,de hozzánk sokára ért,így már csak ezek voltak.
2022. aug. 25. 13:00
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Az öltözőszekrényekre rá van ragasztva egy-egy jel. Azok közül lesz egy szekrény az övé, és az lesz a jele, ami azon rajta van. Válogatni eleve csak abból lehet, amilyenek vannak, de más is válogat, úgyhogy az utolsó azt kapja, ami megmaradt.

Szóval nem otthon a szülő találja ki, mi lesz a gyerek jele.


Egyébként az alma, a perec és a házikó is tökéletes fiúnak.

Az én fiamnak kisautó volt a jele, a kislányomnak gyöngyfüzér.

2022. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ezek a jelek még szabadok.Van lehetőség változtatni.De maradok akkor az almánál.Nekem is jobban tetszene,autó,hajó,labda stb...
2022. aug. 25. 13:06
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen jó egy gyümölcs fiúnak.


Ezt 1 pillanat alatt kellett eldontenem, és több energiát nem is érdemel a dolog

2022. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

#4 vagyok, mikor azt írtam, még nem láthattam a #3 kommentedet, nem tudtam, hogy szülőin kellett ezekből dönteni.


Nálunk annyiból jobb volt, hogy mindkettőnél maga a gyerek is ott volt, vagyis ő választhatott.

2022. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Már az óvodai jelekben is ki kell hangsúlyozni a nemi sztereotípiát? 🙄

Elárulnád, hogy egy almában, ami egy gyümölcs, mégis mi a lányos? Hogy Hófehérke abba harapott bele, vagy mi?

Akkor a brokkoli meg fiús, mert az meg zöldség?

2022. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Kisfiamnak bölcsiben szőlő volt a jele. Sosem gondoltam lányosnak.
2022. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus, milyen az a jel, ami NEM JÓ fiúnak? :D Totál sima, mindennapi dolgok vannak, teljesen mindegy mindnél, hogy lány vagy fiú a gyerek.


Nem mindegy egyébként meg?? Csak arra van, hogy meg tudják különböztetni a cuccaikat és szekrényüket úgy is, hogy még nem tudnak olvasni. Ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani... :o

2022. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!