Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szoktak-, illik adni az...

Mit szoktak-, illik adni az óvó néninek, dadusoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Mi árkádos mézeskalács standnál vettünk mézeskalács virágot minden dolgozónak, ahogy néztem legtöbb anyuka amúgy mézeskalácsot vitt.

Lehet házi készítésűt is persze, csak nekem nincs olyan kézügyességem a dekorálásába.

2019. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Bolcsis a fiam, én házi csokoladtallert csinálok,


Úgy gondolom, hogy jobb az ehető ajándék, mert azt gondolom, higy a legtöbb gyetekajandekbol porgogo lesz.

2019. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Mi mindig valami apró kézműves dolgot adtunk. Kézműves szappant, karácsonyfadíszt, gyertyát. Igyekeztünk olyat, ami nem "lom" kategória.

Gyerekenként 200 ft-ot szedtünk be minden évben, és igyekeztem úgy vásárolni, hogy tényleg jelképes legyen, a többiből pedig üdítőt, mézeskalácsot, sós rágcsát vettünk, utlsó nap karácsony előtt így tudtak "bulizni" belőle egyet a csoportban.

2019. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szuper ötleteket, szerintem akkor hasonló irányba indulok el 😊

Kellemes ünnepeket kívánok!

2019. dec. 18. 10:15
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi bolcsiben, oviban, suliban kozosen vettunk ajandek utalvanyt es minosegi csokit.

Nem adnek mast. Mar bocs, de kacat

2019. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Közösen vett a csoport, utalványt. Semmi másnak nem látom értelmét.
2019. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Persze, mert a gyertya, meg a kézműves szappan nem lom.
2019. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk sem a bolcsiben, sem az oviban nem divat megajandekozni az ovonöket.
2019. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Az óvónőknek és a dadusnak ajándékutalványt és egy apró,a lányomra utaló apróságot szoktunk adni. A bölcsiben dolgozóknak édességeket és szintén egy személyes apróságot adunk.
2019. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Deak Ferencet.
2019. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!