Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha van rá lehetőségetek, meg...

Ha van rá lehetőségetek, meg fogjátok tartani az ovis gyereketeknek az őszi szünetet? Kiveszitek arra a három napra (november 2-4-ig)?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 23:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kivesszük kettö napra. Csak mert utazni fogunk. Amúgy meg menne, a nagy is ugyan úgy menne suliba.. nekem csak jó hogy nem lesz őszi szünet. Még csak most kezdődött el a tanév.
2022. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk nem is volt oviba őszi szünet. Ahol nagyobb tesó volt ott ki kérték arra pár napra a gyereket.
2022. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a pár nap szabadság, amit ki kéne rá venni, az jól jön majd a meghosszabbított téliszünetnél.
2022. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nekünk ő az egyetlen gyermekünk, és óvodás, továbbra is fogom járatni.

Dolgozunk az apjával, nálunk nincs leállás, őszi szünet, nagyszülők sem tudnak besegíteni.


Ha lenne iskolás nagytesó, biztos intéztem volna szabit, de így nem érint.

Járni fog óvodába, hacsak nem lesz beteg, ami ugyebár egy ovisnál bármikor bekövetkezhet

2022. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát mi utaztunk volna, de mivel az iskolásnak nem lesz szünete, az ovis is megy, én meg dolgozom.
2022. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem még csak most kezdte az ovit. Pár nap ovi, 2 hét betegség a felállás eddig, de amúgy imádja, úgyhogy ha nem lesz pont beteg, akkor viszem.
2022. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lenne rá lehetőségem,de nem veszem ki. Teljes csoporttal fognak működni, szereti is ovit, ha rajta múlna hétvégén is menne. Nem terveztünk őszi szünetre programot se, így felesleges is lenne itthon tartanom.
2022. okt. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálunk van a suliba őszi szünet.

Így mivel a kislányom itthon lesz ,egyértelmű ,hogy a kisfiam sem megy azon a héten oviba.

Ha nem lett volna megtartva a suliba ( oviba egyébként nincs őszi szünet ) akkor mind ketten mennènek természetesen suliba-oviba.

2022. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!