Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az ovitokban állva vagy ülve...

Az ovitokban állva vagy ülve kell pisilniük a kisfiúknak?

Figyelt kérdés

Kisfiam panaszkodott, hogy "úgy kell pisilnie az oviban, mint a kislányoknak". Ez neki nagyon rosszul esett és megmondom őszintén, én sem örültem neki. Rendben van, hogy egyenlőség meg minden, de ne csináljunk már kislányt egy kisfiúból.

Rákérdeztem az óvónőnél, és valóban így van. Mert hogy összepisili a wc-t. 3 éves, nem rég még pelenkás volt. Hogy tanulja meg, ha leültetik? Rettenetesen felháborít ez.


2022. nov. 29. 10:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Majd te otthon megtanítod.


Felnőtt férfiak is szokták ülve pisilni, amúgy nincs ebben semmi, nem ettől lesz valaki férfi vagy nő.

2022. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
A mi ovinkban is ülve kell.
2022. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Ez tuti troll kérdés. A férjem is ülve pisil, mert így nem hugyozza össze a vécét. Ebben mi a lányos?
2022. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%
A mi óvodánkban azt is megengedik a fiúknak, hogy a játékkonyhával vagy babával játsszanak, botrány! :O
2022. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

Egyenlőség, kislányt csinálnak belőle???

Az mennyivel jobb, hogy te meg egy macsó bunkót nevelnél, aki lenézi az ülve pisilő lányokat?

2022. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted attól kislánynak nevelik, ha rá kell ülnie a wc-re pisiléskor? Egyetlen egyszerű oka van, mégpedig a higiénia...


Még egy felnőtt férfi is képes telibe hugyozni mindent is, nem hogy egy gyerek...


Neked kicsit gond van az emeleten, szegény gyerek milyen nevelést kap otthon? Elgondolkodtató... 😂

2022. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Most teljesen meglepődtem. Nálunk a családban minden férfi állva pisilt. Nem is értem. A férjetek leül, aztán a nemiszerve meg simul a wc kagyló falához? Ok, mi is takarítjuk a wx-t, de azért na.

Nyilvános helyen is belelógatja? Nekem ez teljesen fura

2022. nov. 29. 10:32
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Itt vagy a családod férfi tagjainak minden pisilésekor? Mikor apád, a testvéred, sógorod pisil? Lehet, hogy ülnek, csak nem vallják be.
2022. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%

Te miket képzelegsz? Nem 1 méteres lóf@szról beszélünk...


Miért érne hozzá bármihez is? 😂


Szerintem ez egy troll, vagy nagyon szőke vagy...

2022. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

"de ne csináljunk már kislányt egy kisfiúból"

. This is the future that liberals want...


"A férjetek leül, aztán a nemiszerve meg simul a wc kagyló falához?"

. Mi van? Ezt ki mesélte neked?

Szerinted amikor "nagy dolog" van, akkor hogyan oldják meg?

2022. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!