Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig szoktátok tartogatni a...

Meddig szoktátok tartogatni a gyerek ovis kreálmányait?

Figyelt kérdés

Nem a rajzokra gondolok, azt nem nagy ügy eltenni. Inkább az ilyen só-liszt gyurmából készült csodákat... Még csak szeptemberben kezdte a kiscsoportot, de annyi ilyen cuccot hordott már haza, hogy tuti, nem tudok eltenni a 3 év ovi alatt készült minden csodát :D De nincs szívem kihajítani se őket.

Ti hogy vagytok ezzel?


2023. jan. 18. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Mi gyerekünk egy ilyet se hozott haza...😅
2023. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
En szoktam hazahozni, nem ő, mert nekem fontosak. Az első saját készítésű kis művei. Kitettem egy polcra őket, egyet se dobnek ki, később se tervezem. Vannak dobotaink, majd osszegyujtom és elteszem.
2023. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs új. :) Vannak helyek, amiket erre szánok a házban, amikor az előzőnek távoznia kell, akkor felteszem a padlásra.
2023. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy fix hely az ilyen műveknek. Mindig az újat raktuk oda, a régebbieket szortíroztam. A "különlegességeket" eltettem, a többit kidobtam. Tudom ez nem szép tőlem, de a negyvenedik festett kavicsnak/gesztenyének/gyurmaszörnynek már nem volt hely.
2023. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Aki polcra tesz minden szrt, az hogy nem fullad bele kb 3 hónapon belül a sok hülyeségbe? Meg minek?
2023. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Fotózd le a régieket, és legyen egy dedikált mappája a gépen. Akár lehet közös program is a gyerekkel, ő is tanul így rendszerezni, szelektálni, hogy nem teszünk el mindent örökre.

X darabnak van hely a polcon, az újak nyilván kiszorítják a régieket, de így minden a polcon van egy ideig. Ami nagyon különleges, azt persze elteszi az ember, a maradékot szépen lefotózni, így az emlék megmarad, a hatszázhetedik gyurmabiszbaszt pedig lehet selejtezni.

2023. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Apukám most halt meg 2 hónapja... Rengeteg kiskori rajzom volt eltéve neki, amit megtaláltam, ahogy átnéztem a dolgait... 🥲🥲

34 éves vagyok, szóval őrizgette őket néhány évtizedig.. 💝

2023. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Aki azt mondja elrakja, ok de ha lenne 4 gyereke lassan kiszorulna a lakásból.
2023. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én csinálnék neki mappát, olyan lapozgatósat.
2023. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem rakunk el minden szrt, a gyerekemnek is ezt tanítom.
2023. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!