Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportban nálatok van...

Kiscsoportban nálatok van kirándulás?

Figyelt kérdés
Idén már a 3. kirándulás lesz kiscsoportban. Első 2-re nem mehetett szülő, de pénteken mehetünk velük. De mikor nélkülünk mennek azért annyira féltem.
2023. máj. 17. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Vegyes csoport van,és van kirándulás minden évben.
2023. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Az én lányom ugyan már 15 éves, de volt kirándulás a kiscsoportban már az ő korában is, és Budapesten élünk, tehát a városban közlekedtek.


Több óvónő ment, tehát maximális gondossaggal figyeltek rájuk. Az ovi mellett lakunk egyenként 22 éve, de még sose hallottunk problémát ebből halistennek. (jóban vagyunk az ovi dolgozóival azóta is).

2023. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Derjaderja ***** válasza:
81%

Eddig 1 volt, vonattal mentek, a vonathoz

Emellett 1-2 havonta van bábszínház, lesétalnak a (bkv) buszhoz ami min. fél óra.

Március 15 körül bevették őket a belvárosba (átszállásos busz plusz metró) vmi felvonulást nézni de akkor sajnos beteg volt a lányom.

4 éves de ez is vegyes csoport

2023. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
A gyerekeim 7 évnyi ovija alatt 1x volt kirándulás, szülőnek mennie kellett - állatkertbe, majdnem végig esett az eső, a gyerekeket semmi nem érdekelte a játszóteres részen kívül, hát az út hosszabb volt, mint amennyi időt ott töltöttünk...
2023. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk kiscsoportban nem viszik ki őket sehova és én nem bánom.Most középsőben egyszer vitték már őket kerítésen kívülre és szerencsére csak utólag tudtam meg így nem volt bennem egész nap para.Hosszabb útra még nem mennek, de nyilván nagycsoportban már lesz az is.Nem tudom hogy fogom bírni.
2023. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Az udvarra alig viszik ki őket😁
2023. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derjaderja ***** válasza:
19%

6. Hogyhogy? Nálunk folyton kint vannak, mármint délelőtt és uzsi utántól délután.

Nem lehet szólni érte?

2023. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De az udvarra, ha tehetik sűrűn viszik őket és sétáltak párszor az óvoda környékén.
2023. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk bábszínházba , kerületi programokra mennek általában a kicsik is, de voltak kirándulos programok amik csak középső csoportosan voltak és a kicsik nem mehettek (pl közlekedési múzeum, tűzoltóság látogatás ilyesmi).
2023. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok, mindig beteg valamelyik óvónő, vagy dajka, nincs ember.

Most hogy jött a jobb idő kezdtek kimenni, de télen kb 30 percre mentek ki heti 1x-2x.

Kisgyermek nevelő vagyok és én kb kint lennék mindig, nekem ezért fura mért jobb bent szenvedni ahelyett hogy kint rohangáljanak.

2023. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!