Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos gyerekek szüleit...

Kiscsoportos gyerekek szüleit kérdezném! Nálatok hogy telt az év, mennyi és milyen évközbeni programok, foglalkozások, netán kirándulások voltak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Eseménydús volt :) Volt Mikulás ünnepség és anyák napja, amire készültek kis műsorral, most meg a ballagásra. Sokat rajzoltak, gyurmáztak, rendszeresen sütit sütnek, több bábelőadáson voltak, sok kreatív foglalkozásuk van. Voltunk 1x kirándulni együtt a gyerekekkel, tavasszal meg már szülők nélkül voltak. Szerintem jó volt.
2016. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Csoportban volt farsang, jött a Télapó, a Nyuszi, volt anyáknapja, évzáró+ballagás, szoktak rajzolni, gyurmázni, festeni, apróságokat készítenek: Kinder kapszulából méhecskét, wc papír gurigából kisautót stb stb.

Voltak a vasútállomáson, szelektív szemétgyűjtést tanulták, bábszínházban is voltak. Volt egészségnap, virágültetés,soprtnap, mézeskalács díszítés...

Elég sok programjuk volt, nem is jut eszembe mind most.

Most lesz egy családi nap egy tónál, sütés, játék, stb.

2016. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Év elején volt egx őszi forgatag nevű program (délután 3-tól 5-6-ig): trambulin, zsákbamacska, arcfestés, palacsinta, horgászat stb (alapítvány miatt), Mikulás, karácsony, farsang (2 órát szülők is lehettek), húsvétkor locsolkodás, anyák napja, évzáró (utóbbiak 10-15 percesek, de nekik ennyi elég, rengeteg dalt, verset mondtak :). Márc. 15-én kimentek zászlót vittek a Kossuth szoborhoz, ez az egy séta volt. Ill. egy családi kiránulás, félnapos, busszal Vadaskertbe pénteki napon, én mentem velük.

Ma lesz még egy tavaszi zsongás, ugrálóvár egész nap, 3-tól mehetnek a szülők, akkor lesz a többi program, nagyobb csoportosok táncolnak, ősszel is volt. Még valami plusz lesz, talán bűvész, nem tudom.

Ill. volt 3 v 4-szer énekes bácsi zenés műsorral az oviban

2016. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg verset, dalt tanultak, körjátékokat. Szinte minden nap készítettek valami kézművest, nyilván sok óvónői segítséggel. kb 3 bábszínház, 2 zenés műsor és egészség témában zenés előadás az egészségnapon, virág ültetés, séta a tavaszi kertben, őszi séta, március 15-i séta a szoborhoz, nagyobbak koszorúztak, anyáknapi-évzáró műsor, egy nagyobb kirándulás év végén Állatkertbe, szülőkkel. kb. ezek, és szerintem a miénk egy jó ovi, én nagyon elégedett vagyok, tényleg nincsenek lézengős napok, hanem mindig tanulnak valami jópofát. Én emlékszem az ovis éveimre és közel nem volt ilyen aktív az egész, inkább csak a kötelezettségek:-(
2016. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeptemberben volt szüreti mulatság (szülő vigyél szőlőt, pogácsát,ül végig egy citerás műsort, táncolj körbe a gyerekeddel.... hátramenésem volt, a gyerek élvezte.)

Utazó színház volt nálunk kétszer, mind a kétszer megnézték az előadást a gyerekek. Volt mikulás, volt karácsonyi muli- ez csak a gyerekeknek.

Volt farsang, volt kirándulás- mind a kettőből kimaradtunk most, de kárpótolva lettek (3 és lassan 5 éves gyerekek, vegyes csoportban vannak).

Volt egészség nap, amelyre megint csak várták a kedves szülőket (és a gyümölcsöket, zöldségeket), volt anyáknapi ünnepség. A nagyokat is elbúcsúztatták már.

Volt még gyerek nap is. :-)


Mindenre készültek mondókákkal, versekkel, körjátékokkal.


Soknak tűnik, de az óvónő figyelt arra hogy ne legyen sok a gyerekeknek :-)

2016. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlók voltak mint amit a többiek írtak viszont kirándulás nálunk kiscsoportban még nincs, nagycsoportban van viszont több is, főleg év vége felé.

Szüret, mikulás, karácsony, farsang, anyák napja, húsvét, gyereknap, évente 2-2 bábszínház és koncert, rendőr előadás, ilyenek voltak.

2016. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!