Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ki milyen ovis ágyneműt vásárol?

Ki milyen ovis ágyneműt vásárol?

Figyelt kérdés
Örököltünk egy teljesen új micimackós ovis ágynemű szettet, de nem tudom, hogy mennyire "őskori" a micimackó a mai gyerekek körében. Nem tudjuk még biztosra, hogy ottalvós lesz-e, mert itthon már nem alszik délben, így nem akartam újat vásárolni, de ha már kifutott divat a gyerekeknél a micimaci, lehet inkább beáldoznék egy másikra, nehogy hátrányként érezze, hogy az övé nem mancsos, traktoros vagy nem tudom most mi a menő.😅 Segítségeteket előre is köszönöm! 😊

2023. aug. 6. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Az a "menő", ami a gyerekednek tetszik. Ha tetszik neki a Micimackó, egyáltalán ismeri, akkor jó.

Egyébként meg nem.

Nem olyat kell venni, amivel bevágódhat másoknál, hanem amivel szívesen alszik.

2023. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nyilván nem másoknak szeretném hogy megfeleljen, hanem ahogy a végén is írtam ő ne érezze hátrányként. Mikor kérdeztem tőle azt mondta tetszik, de sose nézett micimackót a függönyén kívül semmi micimackósa nincsen. Viszont ő is imádja a traktorokat, autókat, mancsőrjáratot stb.
2023. aug. 6. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 3 évesek még nem divatoznak, menőznek.

A fiamnak pl nem is ugyan olyan a párna huzata mint a takaró Mert hogy a mama által varrott kispárna huzattal alszik csak. (kicsit kopott is már)

Szóval nagyon nem izgatott h trendi lesz e vele a gyerek ☺️

2023. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából neki se volt problémája az ágyneművel, örömmel nézegette mikor megmutattuk neki és azóta is emlegeti, hogy hol az "obis kokoa" ami ovis takarót jelent az ő nyelvén.😂
2023. aug. 6. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hol a probléma?!
2023. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én ezzel egyáltalán nem foglalkoztam

A lányomnak a balerinas van

A fiamnak meg nyuszis sima Ikeás


Mindkettő oda meg vissza volt hogy benne van a jelük aztán kész

2023. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekik mindegy, kaptunk mi is még "babás" ilyen alvosapkas holdacskas macis mintasat, simán alszik vele, aranyosnak tartja. Van autós vonatos is neki, mindet szereti.
2023. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges már most ilyeneken feszülni, örülj neki és használd ki, hogy még jó neki a bármilyen, eljön majd az idő, amikor könyörögni fog az épp aktuális "menő" szirszarokért.
2023. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, teljesen igazatok van. Egyértelműen én gondolom túl a dolgokat. 😊
2023. aug. 6. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak nem is mese figurás ágyneműt csináltattam. Egy méter áru boltban méretre készítettem, mert óvodánként eltér, milyen méretet kérnek. Ott meg nem volt divatos mese figurás. Teljesen jó, nem is ismerte igazán még a meséket akkor. A Micimackó szerintem cuki, most meg amúgy a lányom szereti is.
2023. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!