Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Budapesten angol v német...

Budapesten angol v német nyelvet is "oktató" magán óvodákban mennyi a fizetés? 2-300ezerrel több, mint az államisban?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam ilyen oviban. Pont ugyanannyit kaptak az óvónők, mint az állami ovikban, csak háromszor annyi volt a munka. Nem is maradt senki túl sokáig, évente cserélődött a gárda nagy része.

Persze lehet, hogy máshol nem így van, nem tudom.

2023. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minimálisan több a fizetés a városi németes oviban. Azt hiszem 30.000 pótlék + 10.000 cafeteria
2023. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Kb ugyan annyi mint az államiban, csak többet kell dolgozni érte, meg több mindent várnak el.
2023. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Vidéki ismerősöm mondta, h állami bér felett keres 100.000Ft-al magánba.

Akkor felmegy Pestre és ott magánba ez mégtöbb lesz.


Meg ugye gazdag szülők mindig adnak ezt vagy azt.

2023. szept. 1. 02:41
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kissé el van tájolva. gazdag szülők sokszor kevesebbet adnak, mint az átlagos családok.


Én ismerősöm is dolgozott magán oviban, kb 20 ezerrel keresett többet, de sokkal többet dolgozott, meg elvárták tőle hogy mindig igényes, rendezett megjelenése legyen, így jóval több ment el a havi körmös-kozmetikus-pedikűrös- fodrász vonalon mint amit pluszban keresett. És ha a gazdag szülő nem ért oda a gyerekért zárásig, akkor neki kellett ott maradnia természetesen ingyen.

2023. szept. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Hát nálunk a "gazdag szülők" soha nem adtak semmit. Szerintem el se fogadhattuk volna, egyáltalán nem lett volna etikus. Egyszer kaptunk valamiért fejenként egy-egy nagy doboz mosogatógép-tablettát az egyiktől, valahogy abban utazott, vagy nem tudom. :)

Év végén egy 10 ezer forintos vásárlási utalványt kaptam a csoporttól közösen. Ennyit az állami oviban is adnak a szülők.

2023. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Meg ugye gazdag szülők mindig adnak ezt vagy azt.


Ilyen nem volt itt.

#2 vagyok

2023. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Miért adnának? Kifizetik a borsos díjat, nekem eszembe se jutna ezen felül bármit is adni. Gyerekem magán bölcsibe jár, 220 ezer+20 ezer étkezés.
2023. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Miért hazudtok?


Hát személyesen ismerek óvoda pedagógus aki vidéki nagyvárosban magán óvodában kereste meg

az állami bért

+80ezerFt

+ingyen kaja minden nap

+evvégén a szülők 200-300ezerFt összedobtak neki mindig

6-7 órát dolgozz naponta

mindem évben ugyan azokat a játekokat, programokat fejlesztéseket adta le

ugyan azt a dokumentációt minden évben, annyi, h mondatok sorrendjár módosíotta, meg berakta chat gpt be hogy az írja át kicsit.


Felment Budapestre, valami amerikai óvoda Budán.

Elvileg lakást is adnak vagy hát fizeti az óvoda az albértet.

Állami fizetés +100 kicsit később 150ezer havonta.

Plusz egyéb juttatások.


Akkor hazudott vidéki meg a budapesti munkáról, pénzről is?


Vagy tényleg ennyi. De akkor nem tudom minek írtok ilyeneket.

2023. nov. 4. 01:12
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól át lettél vágva kérdező, az én gyerekem pont abba az oviba jár, Nagykovácsiba, plusz ismerősöm is ott dolgozik. Nincs szolgálati lakás, nem fizetik az albérletet, nincs egyéb juttatás. Maximum ha az étkezés annak számít, úgy tudom azért valóban nem kell fizetni a dolgozóknak, de nem akarok hülyeséget mondani.


Viszont a dolgozók nagy része angol anyanyelvű, ahogy a jó része gyerekeknek is, van művészet, zene, tesi, magyar kultúra stb. Nem olyan könnyű dolgozóként ott elhelyezkedni.


Hogy hívják? Lehet ismerem, megírhatod privátban is. Bár már 3 éve, mióta oda járunk, csak két óvónő van, egyikük se magyar,(Annalise és Lindsay) meg két magyar dajka. De magyar óvónő nincsen.


És ez az egyetlen Amerikai óvoda az országban. Vagyis nem csak óvoda mert érettségiig van oktatás.

2023. nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!