Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkákkal van a legjobb...

Milyen munkákkal van a legjobb lehetőségem Budapesten?

Figyelt kérdés

Már csak a záróvizsgám van hátra az egyetemből (büfészakos,szóval nem meghatározó), folyékonyan beszélek felsőfokon angolul, van kisgyermeknevelői OKJ képzettségem és szeretek mindent, ami konyha/gasztronómia.

Sok opcióra nyitott lennék, de szívesen használnám az angolt vagy lennék gyerekekkel.

Kíváncsi lennék tapasztalatokra,aki esetleg pályakezdőként helyezkedett el(nem feltétlenül szakmában). Érdekelne hány órában alkalmaztak, egy körülbelüli fizetés és az emberek hozzáállása.



2023. aug. 8. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Üzlet és pénzügyek -> Karrier


Megfelelő témába rakod a kérdést, akkor több és értelmesebb választ kapsz.


Tanuld meg a netet és oldalakat megfelelően használni.

Hiába a végzettség, ha ennyi se megy :/

2023. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más, de az au pair-kedés nem érdekelne?


Illetve nem túl sok infót adtál meg, de általában 400 bruttótól kezdődnek az irodai pályakezdő fizetések Budapesten, bölcsikről nem tudok nyilatkozni, gondolom, ott a magánokba éri meg jobban elhelyezkedni, de nem hinném, hogy nagyon magas lenne a bér.

2023. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: főkategória választásnál nem találtam megfelelőnek egyiket sem, azért van egyéb kérdésekben,de köszönöm,hogy nem tudtál elsiklani emellett.


2:az au-pair is opció; valamint láttam már több nanny hirdetést,amit jónak találtam.:)

Az irodai pályakezdő infót köszönöm!

2023. aug. 9. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!