Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek a kisgyereke csak fèl...

Akinek a kisgyereke csak fèl nappal járta vègig az óvodát , annak milyen volt az àtàllàs az iskolàra?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem voltam ilyen helyzetben, de nálunk az elsősök sokszor hamarabb végeznek, mint az ovisok az ebéddel... Szóval nem lett volna nagy változás a napirendjében.
2023. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyunk napközisek. Ebéd után hazajövünk. A lényeges változás abban van, hogy háromnegyed nyolcra járunk és nem 9-re.
2023. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt napközis nem volt gond, de napközi után ahogy hazajött azonnal olyan kőkemény földön fetrengve ordítós hisztibe kezdett a fáradtságtól, hogy még nekünk is szenvedés volt... Ez min. 1 óra intenzít ordítást jelentett, aztán megszokta
2023. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én gyerekként csináltam, oviból ebéd után haza, első meg iskolaotthonos...

nem emlékszem gondra, imádtam a sulit, anyu is azt mondja, nem volt zűr.

2023. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!