Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez miért van? 4 éves fiam 1...

Ez miért van? 4 éves fiam 1 eves kora óta nem pisil be éjszaka. Viszont nappal igen. Nem hajlandó szólni nekünk. Csak tartogatja. Árra persze semmi esély hogy magától kimenjen..

Figyelt kérdés

Allitolag az óvodában egész nap vissza tartja.

Nem tudom hogy hogy -bírja ki..

Valakivel volt hasonló?mit csinált?



2022. márc. 7. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Vettem neki egy vicces béka piszoárt és ha szólt akkor használtuk.Ha nem akkor kérdeztem folyton,hogy "nem kell pisilni?".

Mondjuk nekem csak 2 éves volt.


Általában a kényszer szerű,erőltetett szoktatás eredményez ilyesmit.Nem kezdtétek túl korán rá erőltetni a szoba tisztaságot? 🤐

Nem volt veszekedés/bűntetés ha bepisilt..?

2022. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az apja rászokott vágni egyet ha bepisil...
2022. márc. 7. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
2# Aztarohadt. Egy olyan apró gyerekre ráver egy felnőtt férfi? Szerencsétlen kisgyerek.
2022. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Tessék,meg is van az oka hogy miért tartogatja.Nomád k*csög család,úgy kell azt.Ha fél a gyerek pisilni verd is le,hogy legközelebb se merjen.
2022. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Sejtettem,azért is kérdeztem.Tipikus agyament g*cik vállaltak gyereket.Szegény..


Azért tartogatja,mert azt hiszi,ha pisil akkor bántani fogják.Rossz berögződés amiről csak ti tehettek,és jó eséllyel nem fog leszokni róla csak úgy.Gyermek pszichológus esetleg tud segíteni,de ahhoz nektek is kezeltetni kellene magatokat,hogy legalább megközelítsétek a normális,gyermeket nevelni képes szülők fogalmát.


Otthon azért pisil be,mert otthon nem mer pisilni.Addig tartogatja ameddig csak lehet.Hogy rohadnátok meg,de komolyan,gyűlölöm az ilyen utolsó féreg szülőt.

2022. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Baszki!Megveritek ha pisil, aztán megkérdezed,hogy miért nem pisil egész nap?Hát mert azt hiszi,hogy ki fog kapni,ha pisil.De rátok is rátok vethetne ám valaki,mert biztos hogy nem csak ezért ütitek.
2022. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen simán leírod hogy hát az apja rá szokott vágni? Mondd csak normálisak vagytok ti? Értem én hogy kifáradtatok,nem aludtatok, elfogyott a türelmetek de ez mi? Nem nevelés az fix,ezzel azt tanítottad meg neki hogy nem szbad pisilni mert az rossz dolog,nem azt ami a cél volt. Üljetek le a gyerekkel sürgősen tisztázni ezt mielőtt egészségügyi problémái lesznek a drága apuci miatt.
2022. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomorult, szerencsétlen idióták. Szegény kisgyerek, atya ég 😥
2022. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!