Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák hogy viszonyultok ehez?

Anyukák hogy viszonyultok ehez?

Figyelt kérdés
Sziasztok Anyukák nálunk is el kezdődött az óvoda nagyon szeret járni második napon kérdeztem kislányom hogy milyen volt az óvodába és el kezdte mesélni hogy menni szeretet volna homokozni de a kis fiú azt mondta neki hagyd békén a barátomat nem engedték oda meg hogy véletlenül fel lökték olyan rossz mikor ilyeneket mesél néha én sírom el magam olyan nehéz minden reggel el engedni és egésznap nincs itthon nekünk csak ő van több babánk nem lehet Anyukák meséljetek nekem ti nektek hogy telik az ovis napok? Nektek is mesél a kis drágátok mikor haza érnek? 🥰❤️ nektek is ilyen nehéz főleg mikor ilyeneket mesél

2023. szept. 7. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Én arra emlékszem, amikor a rémesen beszédhibás 3 éves fiam első nap elmesélte, hogy milyen jó volt az oviban, és hogy homokos az óvónéni. Igazából az történt, hogy homokozott vele az óvónéni... :D

Nem, nem srtam soha, első gyereknél a bölcsiben aggódtam, olyan pici volt még, de mivel szerette, hamar megnyugodtam. Oviban meg már semmi, imádta mindhárom.

2023. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Az írásjeleket megismerhetted volna, mielőtt gyereket csináltál....
2023. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
És az igekötők használatát is, de az már jóval bonyolultabb😁
2023. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De így is el tudtátok olvasni nem? mennyetek máshova kötekedni nagyon okos tagok
2023. szept. 7. 22:05
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Fogadni mernék, elsírtad magad, miközben írtad a kérdést.
2023. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Hát én csak ötévesen adtam a gyerekeimet oviba, akkor is csak azért, mert már kötelező volt. És akkor is csak félnapra. Ötévesen már elég nagyok voltak ahhoz, hogy érvényesítsék az akaratukat, de igen, nekem is rosszul esett, ha valami kellemetlenség érte őket. Engem az bántott, amikor vártam rájuk kint, míg ebédeltek, és a csukott át ajtón kihallatszott, hogy az óvónő odabent fejangon ordít a gyerekekkel. De ez már régen volt, azóta biztos minden sokkal hepibb.
2023. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

Még hozzáteszem, hogy én úgy viszonyultam ehhez, hogy amennyit csak lehetett, lógtunk az oviból. A társaséletet megoldottuk a játszótéren azokkal a gyerekekkel, akikkel a gyerekeim szívesen bandáztak.

Mivel akkoriban május végéig be kellett tölteniük a 6 éves kort, hogy suliba mehessenek, az enyémek pedig nem töltötték be, kétszer kellett járniuk a nagycsoportot. Az első évben arra hivatkoztunk, amikor számonkérték a hiányzásokat, hogy még úgyis újrajárják a nagycsopit. A második évben pedig arra hivatkoztunk, hogy hát hiszen már tavaly kijárták a nagycsopit. És csak hébe-hóba jártunk oviba. Mondjuk, én megtehettem, mert otthon dolgoztam.

2023. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom, miért kellett a válaszomat lepontozni, az igazat írtam.
2023. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Darius- ***** válasza:
84%
Még bonyolultabb a helyesírás ráadásként EHHEZ :))
2023. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ráadásul ugyanezzel a szöveggel kitetted asszonysutyiba, kedves Anna, nem maradtál túlságosan anonim így :D lol
2023. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!