Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukák, apukák ti hogy...

Anyukák, apukák ti hogy viszonyultok gyermekeitek választottjahoz?

Figyelt kérdés
Kedvelitek? Vagy csak elfogadjátok a gyereketek miatt? Szoktátok másoknak elmondani a véleményeteket róla? Gondolok itt barát/barátnő?
2020. máj. 7. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Most épp nincs neki, de eddig még mindegyiket elfogadtam - ez nem is fog változni a jövőben sem - és a többséget kedveltem is. Csak pozitív véleményt mondtam róluk másoknak és a gyerekemnek is
2020. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A fiamnak van barátnője, és magát a lányt kedvelem, mert nagyon jófej, vagány, humoros lányka, de nem igazán értem miért vannak együtt. Nem látom, hogy együtt boldogok lennének. Ezt a véleményt megtartom magamnak, mert már felnőtt, ő döntése, de attól még nem értem.
2020. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Elfogadtam. Ha egykorúak lennénk nem lenne a barátnőm.

Senki idegennel nem tárgyalom ki, az egyetlen a húgom, akivel megbeszélem a totál abszurd dolgokat az élet minden területén.

2020. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Elfogadom a lányom barátját (illetve már a vőlegénye). Pozitív dolgokat szoktam mondani róla, de nem is tudnék mást mondani.
2020. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

az első kettő rendben volt

a mostanival vannak gondjaim - valahogy túltolta az egészet és ez nem tetszik. nem vészes a srác csak nagyon férfi akar lenni de tökre gyerekes még.

2020. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én rajongásig szeretem a fiam élettársát..hogy miért? Mert látom, hogy nagyon szeretik egymást. A fiam pozitív irányban változott, és ez neki köszönhető. Figyelnek egymásra, gondoskodnak egymásról, és ezt nagyon jó látni. Jó együtt látni őket. Mindig vidámak, mindent megbeszélnek. Jó páros.
2020. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Mivel mi neveltük a gyerkünket, azért olyan nagy meglepetés nem érhet bennünk a párválasztását illetően. Úgyhogy igen, kedveljük a társát.
2020. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi, hogy "gyerekként" írok. Az első barátomat, akit bemutattam itthon szerették, apám pl odáig volt érte, hogy olyat sikerült szereznem, akit szánna is mellém. Nem akart észrevenni semmi rosszat benne, anyám is elfogadta, ő is szerette. Mikor szakítottunk akkor apám elkezdett engem ekézni, hogy egyedül leszek örökké, miért szakítottunk, anyám beletörődött, de még neki is szarul esett.

A mostani barátomat már korábbról is ismerték, nincs vele bajuk, de ő "nem olyan", akit apám teljes szívéből is bírna, anyám elfogadta, ránk hagyja az egészet. Nem tudom, hogy most elmondják e bárkinek is a véleményüket, azt tudom, hogy az exemet végig dicsérték.

2020. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
49%

Igyekszem korrekt lenni és a jó tulajdonságait helyezem előtérbe.

Amúgy meg én neveltem a gyerekemet, ha valami borzalmas partnerrel érkezne haza az az én saram is, nem?

2020. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem.

A szerelemben nem számít a nevelés, az az érzékek játéka.

Ha a szülő nevelésén múlna, hogy ki, kit választ, akkor minden minden anyó-meny kapcsolat maga lenne a Mennyország.

2020. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!