Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szolnatok ilyenert az oviban...

Szolnatok ilyenert az oviban az ovonoknek?

Figyelt kérdés
Most kezdtuk az ovit nemreg, 2,5 eves a gyerekem. Az ovonenik engedik, hogy bottal jatszanak egymas kozeleben, nem veszelyes ez? Ti szolnatok miatta? Mit mondanatok?

2018. okt. 10. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te ezt hol láttad?
2018. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem szólnék. Nem lehet egy gyereket burokban tartani.
2018. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az udvaron keresztul kellett ma felvenni.
2018. okt. 10. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy szólnék, meg kell tanulniuk úgy játszani, hogy vigyáznak egymásra. Gondolom azt ők sem hagyják, hogy egymást csépeljék vele. Mindent nem lehet, és nem is szabad elvenni a gyerekektől.
2018. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok, nem , nem szólnék. Hidd el , az óvónők tudják a dolgukat. Én is meglepődtem, amikor beszoktatáson voltunk és valami vékony csövekkel játszottak a gyerekek , de ott voltak az óvónők. És igaza van az előttem szólónak ,,meg kell tanulniuk játszani.
2018. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan játszanak a botokkal. Az én fiam is játszik botokkal. Ha nem veszélyes másokra, akkor én megengedem neki. Ha mások felé piszkálódna, csapkodna vele, leállítanám. Szintén tudja, hogy nem szabad futnia bottal.

De pl pedagógusként iskolásoknál is ez van: múltkor napokig kis kertet, házat, falut építettek, mint egy kis tündérkert. Botokkal is. Ezt engedtem. Rohangálni, ütögetni, lövöldözni a bottal nem.

2018. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, anyukam ment erte, o mondta, hogy kozel a gyerekem szemehez jatszott egy masik gyerek bottal, meg egymast kergettek vele, es hogy szoljak az ovonoknek.
2018. okt. 10. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te nem is láttad, csak elmondasbol tudod mi történt...


És akkor szóljal te?


Miért nem szólt a nagymama ha ez olyan veszélyes volt akkor?

2018. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban elunk, latogatoban van, minimalisan beszel angolul, nemetul nem.
2018. okt. 10. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan durva lett volna az óvónők biztos beavatkoztak volna. Anyukád valószínű túlfélti a gyereket, főleg hogy ilyen messze laktok tőle, még ez is rátesz egy lapáttal, nyilván aggódik h az unoka jó kezekben van-e.

Én biztos nem szólnék emiatt, ráadásul nem is láttad. Ha a későbbiekben esetleg még előfordul olyan, hogy a saját szemeddel látod h durván játszanak a gyerekek és sehol egy óvónő a közelben, akkor esetleg szólnék.

2018. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!