Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szólnátok errôp az óvónônek?

Szólnátok errôp az óvónônek?

Figyelt kérdés

A fiam sajnos szeret barátkozni egy kisfiúval az oviban, akitôl nagyon csúnya dolgokat hall. A káromkodásokkal

kezdôdött, cifrábbnál cifrább dolgok, de legutóbb azt hallotta tôle, hogy “meghalsz”, “megöllek”.


Mindig megbeszéljük ezeket itthon, szerencsére a fiam nem használja, nem veszi át ezeket. Eddig. De egyrészt nyilván nem tetszik, hogy így beszél egy négyéves, másrészt ez a megöllek dolog nekem már durva.


Bele se merek gondolni, hogy esetleg a szülei neki mondják ezeket, csak remélem hogy máshonnan hallja ô is.


Beszélnétek az óvónôvel, hogy figyeljen oda erre a fiúra?


2021. máj. 25. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevesítsd kitől hallotta. Egyáltalán nem biztos, hogy tényleg tőle származik.

Az oviban hamar kijön, hogy kinek van nagyobb tesója. Ezt is el kell fogadni. Nyilván nem jó, hogy ilyeneket mond, de aki kistesó, ők hamarabb találkoznak ilyennel. Ez van.

2021. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs nagyobb testvére.

Az igaz, hogy a gyerekek fantáziája is végtelen, de amikor sokadszorra hallom a nevét, és más anyukáktól is hallottam már panaszt rá, az már gyanús.

2021. máj. 25. 18:48
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha azt mondanám, hogy abból a bandából egy kisfiú, akikkel a fiam játszani szokott?
2021. máj. 25. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én annyit mondanék, hogy mostanában káromkodást tanul valakiktől a gyerek. Egy kicsit nézzenek rá a gyerekemre és a pajtásaira, hogy miket játszanak.



A gyereked is jelen van, szóval ne a másik gyereket hibáztasd. Az sose jön ki jól.

2021. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Lehet van nagyobb testvére a kisfiúnak, aki youtubereket néz, nagyon idióta játékok vannak és hát cifrákat is beszélnek a videókban, úgyhogy nem kell a szülőkről a legrosszabbat gondolni. Az óvonőnek elmondhatod, hogy ez van, jelezze a szülő felé, hogy a gyereket tegye offlineba.
2021. máj. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nincs nagyobb testvére.
2021. máj. 26. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet neki engedik nézni.
2021. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem meglehetne említeni az óvó néninek.

Gondolom ebből bajod nem fog származni, mivel a gyermeked is oda jár oviba és te csak aggódsz

2021. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!