Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező az ovis fotózáson...

Kötelező az ovis fotózáson készült képeket megvenni?

Figyelt kérdés
Volt karácsonyi fotózás, és ennek megfelelően iszonyat túl vannak árazva a képek. Darabja 900 ft, de csak csomagban lehet venni, és az alapcsomag 6000 ft, ezen felül lehet kérni plusz fotót 900ért, a hűtőmágnes 2500, a bögre 3000. Én úgy döntöttem, hogy egy képet sem kérek, nekem ennyiért drága, és amúgy is a telefonon nézegetem a képeket a gyerekekről. Az óvónő persze húzta a száját, hogy dehát ez nem szokás, mert szegény fotós mennyit dolgozott.
nov. 15. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Én sem vettem meg.

Nálunk elkuldték a képeket vízjelezve, de egyik sem volt olyan jó.

Nálunk a 10x13as 850 ft volt, digitálisan meg 7000/3db 😅😅

nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy kötelező. Tényleg túl drágák ezek a fotók.
nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 babyboom567 ***** válasza:
90%
Írtó nagy pofátlanság ilyen költségbe verni a szülőket, akaratuk ellenére.
nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötelező. Azért húzza a száját, mert rokon/haver a fotós.
nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem, sosem kötelező. Nálunk a suliban lehet kérni az egyéni képeken felül, hogy kapja le a kedvenc haverjával, na azokat kötelező megvenni annyi példányban, ahányan szerepelnek rajta. :)
nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Volt, hogy én sem vettem belőle, mert nem sikerültek túl jól.
nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Egyik évben a fotós valamiért a kezükbe nyomott egy bőröndöt. A háttér pedig egy éppen kitörő vulkánt és annak kies környezetét ábrázolta. A lányom emellé még full bánatos pofát is vágott.

Na abban az évben vettem egyet, és a mai napig, ha ránézek, ahogy a tűzhányó elől menekül szekénykém a legszükségesebb holmijával, elkap a röhögés. :D :D :D

nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező. Idén pl mi is kihagyjuk az ovis és a sulis fotózást is, mert visszük a gyerekeket egy ismerőshöz, aki csinál majd karácsonyi fotókat róluk (közösen, nem külön a sulis és külön az ovis gyerekről ugye). De még ha nem indokolnám meg, akkor is kihagyhatnánk minden további nélkül.
nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
A fotós nem a te gyereked miatt ment ki a helyszínre. Külön a Józsikával max 5 perc munkája volt, de inkább 3. Ha nem sikerült olyan jó képet lőnie, hogy neked megérje kifizetni, akkor máskor szebben dolgozik. Ez az ő kockázata, hogy hiába dolgozik-e.
nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Általában ezeket az ovis fotózásokat nagyon amatőrök csinálják, én ahogy elnézem ismerősöknél 1 Ft-ot nem adnék a legtöbb képért
nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!