Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más is utálja a délutáni ovis...

Más is utálja a délutáni ovis programokat?

Figyelt kérdés
Utálom az ovis délutáni programokat, legyen az játszóház, kézműves délután vagy lámpás felvonulás. Olyan álszent az egész. Nem is megyünk soha, az óvónőn látszik, hogy neheztel érte. Otthon úgyis játszok a gyerekkel minden este, csak ez a kötelező jópofizás ne legyen.
dec. 13. 11:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem volt nálunk ilyen program.
dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon szeretem. Jó fejek a szülők és az óvónők is. Tök jó programokat csinálnak.
dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Egyes de jó neked. 😊 Irigyellek. A fiam ovijában kb. hat hetente kitalálnak valamit.
dec. 13. 11:20
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem tartozik a kedvenc időtöltéseimhez, viszont a gyereknek fontos és ez a lényeg. Az anyaságba beletartozik az, amikor a gyerek boldogságáért feláldozom az időm egy részét. A gyereknek azért fontos, mert közösséget erősít, kipróbálja rajta a kreativitását, szerepelhet (erősíti az önbizalmát), és még sok mást. Fontos, ezért elmegyek. Az én anyám soha nem ment el semmire, nem is vitt, nagyon cikisen viselkedett az óvónők, tanárok előtt, emiatt engem is kinéztek. Rossz volt így gyereknek lenni.

Remélem sikerült válaszolnom a kérdésedre :)

dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%
Igeeen én is utálom!! Fuuuuj!!!
dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem utálom mert nem vagyok kiallhatlan, pesszimista pcsa. A kicsi élvezi, én is vállalok szerepet és nagyon jó közös élmény, közösség erősítő. Dolgozok én tanulok is, de a nagy ünnepek alkalmakor és amikor van valami plusz belefér. Szülőként ez is a dolgunk.
dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
A gyereknek szüksége van élményekre. Nekem nem esik nehezemre ennek érdekében megemelni a fenekemet és elmenni egy-egy ilyen programra. És az óvónőket ill. a többi szülőt sem utálom, így nekem ez nem "kötelező jópofizás".
dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha a gyerek szeretne, akármennyire utálom, elmegyek. pl a lámpás felvonulásra.

de ilyen díszkészítő alkalmak hidegen hagyják. így örömmel otthon maradunk.


pont hidegen hagy, az oviban mit gondolnak erről.

dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ritkán van ilyen program, így ha van valami, lehetőségekhez képest próbálunk részt venni rajta. A gyerek élvezi, és szerintem ez a lényeg. És szerintem jót tesz neki, hogy a saját anyját látja abban a közösségben, ahová ő nap mint nap jár. Kicsit oldottabb lesz ő is. Engem anyám soha nem vitt semmi ilyenre, küzdöttem is rengeteget, hogy egyáltalán képes legyek feloldódni bármilyen közösségben, aztán én is mindig kihúztam magam minden alól. Én nem ezt szeretném átadni a gyerekemnek.
dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Én sz időzítést nem szeretem. A teljes állásban dolgozó szülők kis százaléka tud délután fél 4- től az oviban játszani. Annyi szabi meg nincs, hogy erre szórjuk el.

Amúgy szeretem, mert ilyenkor látom együtt a gyerekeket, jogy viselkedik az enyém a többiekkel, ki a barátja. Innen lehet megismerni az anyukát és ovin kívül is összejönni, ha a gyerekeknek igénye van rá.

dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!