Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vannak még olyan óvodák, ahol...

Vannak még olyan óvodák, ahol a fiúk is harisnyában és rövidnadrágban vannak bent?

Figyelt kérdés

jan. 3. 19:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk még a lányok sem
jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Én csak hallottam róla, hogy ilyen létezik, csak nem értem, ennek mi értelme?


Mármint miért nem vesz fel egy sima nadrágot bentre? Ha kimennek, akkor meg +egy nadrágot, vagy sínadrágot, vagy bármi időjárásnak megfelelőt.


Nekem lányom van, leggings van rajta bent, ha kimennek, fölé egy nadrág még, és ennyi.

jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy vannak. A legtöbb gyerek nem tűri meg bent a szobában a zoknit a lábán és így lehet ezt legkönnyebben megoldani.
jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Kizárólag itt hallottam ilyen "divatról". Se a lányom, se a fiam ovijában, de még a bölcsiben se volt ilyen.

Fiam nagyon vékony melegítőt visel bent, lányom leggingst viselt.

jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem az óvoda öltözteti a gyereket, hanem a szülei. De kérlek ne adj ilyet rá, céltábla lesz belőle.
jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A 8 csoportos oviban, ahol dolgoztam, max. 5 ilyen fiú lehetett.
jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Vannak, nálunk bölcsiben kimondottan kérték, oviban csak ajánlották. Győr mindkettő. (Nem egy intézmény.)

Egyébként egyik esetben sem öltöztettem így, a fiam ekcémás, nem bírta az ilyen tapadós harisnyákat, szóval még normális indokom is volt rá, hogy miért nem.

jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel, amióta a lányom és a fiam is óvodás. Sőt bölcsődében sem. Amúgy ha a szülő így öltözteti a gyereket előfordulhat, mert az óvónők csak azt adják rájuk, ami max a szekrényben van váltó ruha. Ha a a szülő nem visz be ilyen ruhát, akkor nem ilyenben lesz.
jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
En lattam alltalanos iskola 1 osztalyba isfiukat tesneveles orán feher harisnyaba .meg evnyiton is
jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Mi a 80-as évek elején így voltunk oviban.Azvovónők kifejezetten ezt kérték minden gyerekre a szülőktől.A piros,kék volt a divat, de akkor már megjelentek a világoskék drapp,és sok más színben. A fehér harisnyanadrág az ünnepének számított,de volt olyan gyerek,akire az anyja is azt adta rá hétköznap.Mi fiúk rövidnadrággal,lányok szoknyával viselték,nem volt kivétel.És akkor még csak az a bordázott harisnyanadrág volt divatban.Sőt nyáron is volt,aki viselte, ahogy az alkalom megkívánta. Nem volt olyan gáz, kicsit harmonikázotta lábunkon, de télen tökéletes volt a hideg ellen.Iskolában is sokan hordták ezt a fajtát a lányok,a fiúk pedig télen a nadrág alatt,mi tagadás, szükség is volt rá!
jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!